Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel tudnék heti...

Milyen módszerrel tudnék heti egy kilótól megszabadulni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!19 éves lény vagyok, és sajnos 2 éve már annak, hogy nem figyelek oda az étkezésemre, mindennapos számomra az édesség és a cukros löttyök és szinte nulla a testmozgás.

Jelenleg 86kg-ot mutat a mérleg.Ezen sűrgősen szeretnék változtatni!A cél az 68-60 kg lenni, de mindezt lassú fogyással szeretném elérni, hogy egyrészt tartós legyen, másrészt a bőröm se lássa a kárát.

Azt tudom, ha mindenféle koplalással meg egyéb fogyókúrákkal kezdenék neki a dolognak, akkor se tartós nem lenne se másmilyen így viszont úgyérzem nehezebb.Mindenhol a sztárdiétákat ajánlják de én nem szeretném ennyire drasztikusan kezdeni.Lépésről-lépésre, fokozatosan szeretném elérni a súlyomat, és ez a cél jövő június lenne.

Kérlek adjatok tanácsit étkezéssel és sporttal is kapcsolatban, arról, hogy hogyan kezdjem el, és hogyan folytassam fokozatosan.

Köszönöm:)


2010. nov. 8. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szia! én nem vagyok testépito, sem semmi, egyáltalán nem értek hozzá, ugyhogy aki ért, az finoman, de leszavazhatja a válaszomat.


én a saját fejem után csinálom.


reggelire eszem 2-3 db tojást (sárgájával együtt) + 1 virsli teflonban, olaj nélkül.


tizorai: 1 narancs/1alma/1joghurt/kefir/sovány turo korozottként magában, lehet variálni


ebédre valamilyen fehér hust eszem, csirke, pulyka, ha szereted a halat, az nagyon jo, vagy esetleg olyan tonhalkonzerv ami sos lében van, nem olajban, hozzá salit, vagy semmit, de van hogy hagymát turmixolok mellé, és azzal eszem


uzsi: valami gyümi, de van már kész abonett szendvics, abban 100 kcal van


vacsi: attól függ, mikor érek haza. ha 10kor, akkor kimarad, ha időben, akkor hasonlót mint az ebéd, vagy csinán csak túró, teljesen natúran.



mellé próbálok sok vizet innni, meg egy multit bekapni egy nap, szerintem ez tartható. van itthon tk kenyér is, reggelire kiváló.

2010. nov. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jaés én 92ről indultam, az elején csak ugy rohantak le a kilok
2010. nov. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mellé állomunkát végzek, és sokat sétálok, nekem ennyi egyelore elég!
2010. nov. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia! Végül mi lett veled? Fogytál? Ha igen, milyen módszerrel? Csak mert jelenleg hasonló cipőben járok mint te jártál csak én 84-ről indultam most ilyen saját magam szabok határokat sikerült 3 kg fogynom kb 3 hét alatt. De volt közben csúnya bűnözés ünneplés torta... Neked ment?
2012. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!