Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni szeretnék, hasznos/bevá...

Fogyni szeretnék, hasznos/bevált tippeket/tanácsokat elfogadok🙂esetleg valaki?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 17 éves fiú vagyok. Többször is fogyoztam már, mindig sikerült lefogynom amennyire szerettem volna. Sajnos most megint tulzásba vittem, es sikerült megint felszedni +15 kg (szerintem felesleget) a barátnőm mellet🫤 tul jokat foozzz🥲🥲tudom hogy sikerül magamtol is, de azér kiváncsi vagyok tippekre hogy ti hogyan csinálnátok😃előre is köszönöm.

Trágár/ocsmároló hozzászolásokat szeretném ha mellőznétek, névtelenűl énis tudok vagánykodni🙂


tegnap 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

Örökre kell változtatni és nem csak a fogyás idejére.


Két nagyon egyszerű, de hatásos és hosszú távon tartható dolgot tudsz tenni


1) sport, bármilyen, minél több. Hétvégén film helyett egy 2 órás séta pl kettesben. Hétköznap is lehet, vagy edzeni valamit valahol. Focizni haverokkal stb


2) kevesebbet enni. Lehet ugyanazt. Lehet ugyanakkor. Élvezheted amit főz. Egyszerűen szedj kb 2/3 annyit mint eddig.

Ha nagyon üres a tányér akkor valószínűleg nincs az ételben eléh zöldség. Pl egy sajtoa makaróni esetén ne egy tányérral egyel hanem a tányér felére szedj és a másik felére pl karfiolt mert az passzol.


Vagy egy nokedli+ pörkölt esetén a tányér negyede legyen a nokesli, negyede a pörkölt es a maradek reszsn zoldseg, pl savanyusag cekla es uborka vegyeysn

Reggelire ha szendvicset eszel az legyen 3 szelet helyett 2 szelet kenyér és mellé zökdswg srb



Egy olyan dolog ami nem toeld fugg ha egeszsegtudatosabban foztok. Olaj nelkul, rantott dolgok csak ritkan, mirelit vagy felkesz dolgok helyett magadnak megcsinálni, vajat lefelezni.

tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne egyél annyit!
tegnap 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csináltass egy vérképet.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
44%

Ne igyál cukros innivalót tehát fanta/kóla és hasonlók tabu, főként vízet igyál ez sokat segít! Sok sikert kívánok! Legközelebb egyébként ne várd meg hogy elhízz újra! +3 kilónál már kezdj el védekezni ellene mert könnyebb megelőzni az elhízást mint lefogyni.


ui: finom kaják? Barátnő? Irigyellek, becsüld meg a szerelmed! Sok boldogságot

tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!