Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a cseh nők karcsúságának...

Mi a cseh nők karcsúságának titka?

Figyelt kérdés

#Prága #Csehország #karcsú #szláv szépség #Ústí nad Labem
tegnap 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Idén ott nyaraltam, azonban nem vettem észre, hogy kevesebb túlsúlyos nő/férfi lenne náluk, mint például nálunk, de ha valaki karcsú, az nemzetiségtől függetlenül azért van, mert nem kajálja magát tartós kalóriatöbbletbe.
tegnap 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Tökmindegy, milyen nemzetről van szó, a karcsúság mindig abból ered, hogy tartósan kevesebb vagy ugyanannyi energiát visz be az egyén, mint amennyit el is használ. Persze minden nemzetnek megvan a maga alapvető konyhája, étkezési szokása, de ezt nem minden polgára követi.

Magyarországon viszont egyre elkeserítőbb a helyzet, rengeteg az elhízott, túlsúlyos ember. Persze közülük sokan panaszkodnak a cukorproblémákra, mozgásszervi bajokra. Az eü ellátást elvárják, de alapvető változást többnyire nem akarnak eszközölni az életükben.

tegnap 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%
2-esnek! "mozgásszervi bajok" Eleve kerekesszékes mozgássérült vagyok. És cukor beteg. + Prader Willi szindromás. És igen elvárom hogy EÜ ellátást kapjak.
tegnap 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
3, szerintem félre értetted 2-est. Szerintem ő azokra gondol akik nem törődnek az egészségükkel, nem sportolnak, szarul esznek, aztán jól meghíznak és végül e miatt lesznek cukrosak, meg e miatt lesznek mozgásszervi problémáik. Mert szartak saját magukra. Nyilván nem a mozgássérültekre gondolt...
tegnap 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
#3 Olvasd el végig. Azokról írtam, akik az egészségükért semmit nem hajlandóak tenni, csak várják a gyógyszereket és a sült galambot, a kezelések mellett nem hajlandóak semmilyen önálló munkára. Sem diétára, sem semmilyen mozgásra, sem önfejlesztésre, önismeretre. Sokan belesüllyednek egyfajta apátiába önmagukkal kapcsolatban és kognitív torzításokkal az agyukban élnek, sorolják a kifogásokat, az esetleges betegségeiket egyfajta védőfalként használják. Elgondolkodhatnánk ezen.
tegnap 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Itthon 23.9, a cseheknél 19.3% az elhízottak aránya, szóval a szelektív megfigyelés a titok. Csak a szép és karcsú nőket veszed észre.
tegnap 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!