Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Svéd lányokra/nőkre (részben,...

Svéd lányokra/nőkre (részben, vagy egészben) is igaz lehet, amit a norvég nőkre mondanak? Beképzeltek, elszálltak, betelepültekkel szemben teljességgel lenézőek? (Pl. magyar, lengyel, cseh férfiakkal szemben?) Nyilvánvaló, h. minden lány más... Lent!

Figyelt kérdés

Nyilvánvaló, hogy minden lány és nő más, de valamiért (e különbözőség ellenére) a norvég lányokkal és nőkkel szemben valamiért kialakult ez a nézet néhány embernél.


Svéd lányok is ilyen elutasítóak, esélyt sem adóak lehetnek?


Elsősorban azoktól (azon férfiaktól) kérdem, akik ott élnek, vagy huzamosabb ideig éltek Svédországban, és aktívan (persze kinek mit jelent az, hogy aktívan) ismerkedtek helyi nőkkel, hogy: hogyan áll(hat)nak hozzá ugyan a nyelvüket beszélő, de idegen országból érkezett férfiakhoz?



szept. 2. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

nem beszélve a svéd asszonyokról :DDDD

https://www.youtube.com/watch?v=X_nHMKiAlbQ

szept. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez nem csak a skandinávokra igaz, a nyugat-európaiakra is. Kínai, vietnámi nők, ők szeretik a magyar férfiakat, velük érdemes tervezni.
szept. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én tanultam kint Svédországban. Viszonylag nagy baráti tarsaságom volt, sok barátnő. Én azt vettem észre hogy a külföldiek nem annyira vonzóak számukra.

Nem vettem nagy különbséget észre aközött ahogy a magyar nők reagálnak magyar férfiakra.

Ha itthon nem vagy sikeres a csajok között ott sem leszel az.

Ami talán még nagyobb eltérés az az anyagi elvárások a pasi felé. Legalább olyan jól kell keresned mint ők. És a svédeknél erősebb jóval a fizetés mint itthon. Ha kint csak segédmunkás vagy vagy mosogatsz nem lesz nagy sikered

szept. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi nemi erőszak van, csoda, hogy még nem alakítottak hadsereget.
szept. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Egy ismerősöm élt kint pár évet Dániában, ő azért jött haza mert a külföldiekkel szemben nagyon ridegen, elutasítóan viselkedtek az emberek - nem a nők, mindenki.
szept. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

Norvégiában éltem.

Régen nagy volt a magyarok respektje, mára undormánnyá züllött.

Sajnos hihetetlenül rossz a magyarokról alkotott vélemény, amihez nagyban hozzájárul a "norvég-alap" ellopása, majd leszarása, az orbáni külpolitika mérhetetlen idiotizmusa. A lengyelek és a csehek megítélése sokkal jobb, jelenleg mi vagyunk a legalja... sajnos!

Különben az északi nők nem szégyellősek, nem az erkölcs mintaképei, de nem is prostik. Simán nyíltak és szabadok!!!

szept. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!