Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy nem akarom, hogy főzzön rám többet?

Figyelt kérdés

Folyton csinál kaját és én muszáj megegyem, de szeretnék már belekezdeni a diétámba, ha már rászántam magam, és nem tudok úgy diétázni, hogy közben azt kell ebédeljem, amit ő ad. Ezt hogyan lehetne szépen megértetni vele ?

Nem vagyok anorexiás nyugi


2010. nov. 3. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj velem, nekem sosem főz anyám, csak kenyeret hoz. :S
2010. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem akarok cserélni, mert anyum egy kincs :-P


Csak étkezés terén szeretnék függetlenné vállni

2010. nov. 3. 13:46
 3/10 anonim ***** válasza:
Ulj le vele, irj ki egy heti etrendet, kerd meg, hogy ezeket fozze neked.
2010. nov. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kérd meg ,hogy olyan ételeket főzzön,amit diéta alatt is ehetsz.
2010. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
és visszatértve ahoz,hogy étkezés terén szeretnél független lenni hát nekem az egyik mondatom ez volt amikor anorexiásan a pszichiáterrel beszélgettem,ne ess túlzásokba!
2010. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha nem ennéd meg amit főz? Vagy esetleg te főznél helyette? Nem olyan bonyolult ez.
2010. nov. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Miért, zsírosan főz? Ha normál ételeket főz, és még finomak is, simán diétázhatsz, csak a felét edd meg, mint amennyit eddig ettél, és 6 után ne egyél. Ennyi az egész.
2010. nov. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem tudom, hogy anyukádnak van-e szüksége diétára, de beszélj vele hogy csináljátok együtt! Az a legjobb! Könnyebb betartani, és erőt adhattok egymásnak, ha valamelyikőtök nassolni próbál. Plusz már megéri megvenni a hozzávalókat, ha nem csak "egy emberes" a dolog. :) Azért remélem nem valami kemény kúra...


Amúgy bántás nélkül mondom: nem lesz mindenki anorexiás aki fogyózik. Sajnálom azokat, akik átestek ezen a szörnyű betegségen, nem kívánom senkinek. De egy egészséges, tápláló diéta nagyon hasznos tud lenni. Lassan így az ember rávezeti magát az egészséges ételekre. Aki mentálisan labilisabb, sok megaláztatás érte a külseje miatt, az hajlamosabb rá.

2010. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha normális fogyási módszert választanál és/vagy indokolt lenne fogynod, anyukád valószínűleg támogatna.

De van annyi esze, hogy valami baromsághoz nem asszisztál.

2010. nov. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyél belőle de csak kicsi adagot.
2010. nov. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!