Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50kiló vagyok és 170cm magas...

50kiló vagyok és 170cm magas csajszi ,híznom kellene ?

Figyelt kérdés

#34eves
szept. 5. 15:21
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Jah lehet te vékony vagy 53 54kg san de nekem a derekam 78cm széles volt mikor 55kg voltam
szept. 6. 11:08
 22/28 A kérdező kommentje:
Vastag a derekam.vekony akkor lenne ha 65 70cm lenne kb
szept. 6. 11:08
 23/28 anonim válasza:
62%
Kicsit szerintem igen!
szept. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Most azért írjátok hogy hiznom kellene mert irigyek vagytok hogy vékony vagyok??!! Én nem látom kevésnek ezt a súlyt. Csak a bmi írja hogy kevés
szept. 6. 17:54
 25/28 anonim ***** válasza:
64%

Fuhh, nálad vannak bajok... Dehogy vagyok irigy, 165/52 vagyok, vékony, de formás, egészséges. Szerintem az utóbbi kettőt te nem mondhatod el magadról.

Egyébként meg ha nem éreznéd te is hogy valami nem oké, akkor nem tetted volna fel a kérdést....

szept. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Utolsó küldenél privát ba képet magadról fej nélkül.? Szemből es oldalról?
szept. 6. 18:15
 27/28 anonim válasza:
a kinézet a lényeg. lehetsz te 80 kg is ha közben csontvékony vagy
szept. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Én 172 centihez vagyok 59 kiló, és XS-S méretű ruhákat hordok van, szóval biztosan nagyon vékony vagy. Oké sokat edzek és egyet már szültem, de kamaszként se lehettem ennél sokkal kevesebb. Életkorod+alkati sajátosságok is számítanak, nézd meg anyukádat, hogy néz ki, egészséges-e. Erősnek érzed-e magad, vagy gyakran vagy beteg, szédülsz-e, hasonlók. Ha pár kilót felszedsz biztos nem fog ártani, de ezeket is tartsd észben, vannak nagyon vékony alkatű emberek is
tegnapelőtt 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!