Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 50kiló vagyok és 170cm magas...

50kiló vagyok és 170cm magas csajszi ,híznom kellene ?

Figyelt kérdés

#34eves
szept. 5. 15:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
58%
Igen, valószínűleg még 60 kilósan is full vékony lennél. Szerintem minimum úgy 5-6 kilót fel kéne szedned az egészséged érdekében, de inkább többet. És ezt úgy mondom hogy én is folyamatosan a vékonyságra törekszem, most 165/54 vagyok és kicsit sokakllom. Viszont amikor lemegyek 52 alá, az fizikailag nem komfortos, de elvileg még egészséges. És te azért jóval magasabb vagy nálam, a 170/50 már tényleg durva.
szept. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
46%

Ha 50 kg vagy 170 cm magas, a BMI (testtömegindex) azt mutatja, hogy a normál tartomány alatt vagy. Ez azt jelenti, hogy érdemes lehet egy kicsit híznod.


Az egészséges súlygyarapodás érdekében próbálj meg több kalóriát és tápanyagot bevinni, például tápláló ételekből, és jó ötlet lehet, ha egy dietetikus vagy orvos tanácsát is kéred. Az egészséges táplálkozás és a rendszeres testmozgás is segíthet abban, hogy jól érezd magad és egészségesen növekedj.

szept. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
47%
Igen, híznod kellene.
szept. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
47%
Egy keveset, ja
szept. 6. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
34%
Nem
szept. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 retektorta ***** válasza:
37%
Szerintem nem, de én a vékony nőket szeretem.
szept. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Ha 4kgot hizok az már jó? Fogadjam el magam úgy 54kgsan bármit látok a tükörben ?
szept. 6. 09:43
 18/28 anonim ***** válasza:
66%
Hát az már jobb. De lehet hogy kellene neked egy pszichológus is... Ez komoly dolog.
szept. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
66%

9-es: sok pszichésen zavart ember 46 kilósan is "jól érzi magát" a bőrében, de a szervezetét legalább teljesen szétcs.szi vele. Hormonális problémák, emésztési bajok, hajhullás, alapvető tápanyaghiány, osteopenia, stb.


Mivel hiába "érzi jól magát", alultáplált.


Kérdező: legalább 4-5, de inkább 7-8 kilót, igen, kellene.

szept. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
72%
Menj el pszichológushoz, hogyha 54 kilósan "el kell fogadnod magad". Én 168-hoz 53-54 kilósan olyan vékony vagyok, mint a franc.
szept. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!