Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megeri tartani az 54kgot ?

Megeri tartani az 54kgot ?

Figyelt kérdés
54 kgvagyok 168cm de mikor 60kg voltam akkor is vastag volt oldalról a derekam és ugyanakkora nadrágot hordok is mint akkor. Szóval a nap végére mindig éhes maradok kb 1600kcal eszek egy nap nem sportolok. Hizzak vissza 60kgra ?

#Fogyni hízni
aug. 17. 19:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Kevés az 54kg a 168hez ?
szept. 18. 11:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Azért éhezel meg, mert nem megfelelő minőségű ételt eszel. Mondjuk az 54 kg ehhez a magassághoz lehet, hogy picit kevés, de te látod magad.
szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

De hah visszahízol 60-ra, akkor utána megint ugyanúgy oda kell figyelned a súlytartásra, ugyanott leszel a nap végén mint most vagy. Lehet hogy az étkezésed nincs jól összeállítva, azért maradsz éhes. De ami nagyobb gond, hogy 1600 kalóriával tartasz súlyt, azt azt jelenti hogy nagyon keveset mozogsz. Kezdj el sportolni.

Én is 54 kg vagyok, én rengeteg sport mellett 2200 kalórával tartom a súlyom. Persze nem kell neked is rengeteget sportolni, csak legalább egy kicsit, és akkor is megnő valamivel a kereted.

szept. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!