Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Muszáj mellé ennem mindig?

Muszáj mellé ennem mindig?

Figyelt kérdés
Most lehet kicsit hulyekerdest fogok feltenni es kerem azok valaszoljanak akik mar hasznaltak a Dr. Steinberger 5 napos fitness programjat vagy akik valoban tudjak es elore is koszonok szepen minden valaszt!❤️ kb 1 hettel ezelott megvettem ezt a csomagot es ma reggel kezdtem el tok jol erzem magam meg minden semmi bajom nincs viszont nem vagyok ehes es ugye irja hogy mikor mennyit kell enni a megadott 1,5 dl zoldbuzafu koktelhoz viszont nekem a kerdesem az lenne hogy muszaj mindig enni vagy eleg lelottyinteni az akkori adagot? Mert tenyleg egyaltalan nem vagyok ehes es most pont a tizorait kene ennem es egyáltalán nem tudom ezeket. Illetve tenyleg akik eddig hasznaltaak azoknak hogy valt be? Miben lett javulas ? Majd ha erdekel valakit az ot nap utan jovok es elmeselem az en tapasztalataimat addig meg tenyleg aki valaszol annak nagyon koszonom🥰

#dr. steinberger #5napos fitness program
júl. 22. 11:18
 1/8 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

A hiba ott van, hogy nem azt eszed amit szeretsz, nem úgy ahogy szereted és nem akkor amikor éhes vagy.


Már ott elrontottad, hogy nem személyre szabottan vettél bármit, vagy csináltál magadnak, hanem ilyen ostobaságokat követsz.

júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Borzasztó, hogy még mindig vannak fizető ügyfelei a kóklereknek. Amíg szr van, addig légy is lesz, és így ezek sosem fognak eltűnni a piacról.

Az emberek még mindig hisznek abban, hogy nulla belefektetett önerővel majd valaki lefogyasztja őket. Ha van is eredmény, képtelenek fenntartani, mert az étkezési szokásaik alapból rosszak voltak és lesznek is, ha nem kezdenek el normálisan élni, ahogyan kellett volna/kellene.

júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Elég csak akkor ha éhes vagy
júl. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hű, megnéztem a neten.

Aszondja:

A fenti sorrendben megadott levet fogyasztjuk el egy nap alatt az alábbiak szerint, és így tovább haladunk az adott naphoz tartozó lével.


Reggeli: 1,5 dl adott napi Dr. Steinberger lé + 2 szelet rozsos kenyér

Tízórai: 1,5 dl adott napi Dr. Steinberger lé + 1 szelet rozsos kenyér

Ebéd: 1,5 dl adott napi Dr. Steinberger lé + 2 szelet rozsos kenyér

Uzsonna: 1,5 dl adott napi Dr. Steinberger lé + 1 szelet rozsos kenyér

Vacsora: 1,5 dl adott napi Dr. Steinberger lé + 1 szelet rozsos kenyér


Nem mondod, hogy egész nap gyümölcslé + kenyeret kell enni, és ennyi?

És amúgy ettől mit vársz, ettől a programtól?

Főleg ÖT NAP ALATT... mi lesz 5 nap múlva? Éled tovább az életet, mint addig? Akkor mi változott? Mi lett jobb? Vagy folytatod azt a KIZÁRÓLAG szénhidrátra alapozott étrendet, ami lehet, hogy még rosszabb?

Én komolyan nem gondoltam volna, hogy ilyen egyáltalán létezik... eleve, mi történhet ÖT NAP alatt? Semmi...

júl. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#4 Tudod mi történik 5 nap alatt? "Dr Steinberger" meggazdagszik az ilyen agyhalottakon, mint a kérdező :D
júl. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Ettől csak a bankszámlád fog lefogyni
júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a Bogi videóit inkább és térj észhez [link]
júl. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ettol a szartol max. izmot fogsz lefogyni, de boldog leszel, mert 5kgval kevesebbet mutat a merleg, az mindegy hogy utana 8al tobb leszel, mert kevesebb izom, kisebb kaloriaszukseglet. Jo lesz…
júl. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!