Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is tényleg olyan...

Szerintetek is tényleg olyan kövér lennék?

Figyelt kérdés

[link]

35/F 180/105



júl. 4. 13:23
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
60%

25-ös, attól hogy fiatalabb vagy mint a kérdező, attól még te is ugyanúgy el vagy hízva, és az eü kockázatokkal a későbbiekben neked is ugyanúgy számolnod kell. Arról már nem is beszélve, hogyha fiatalon kövér vagy, akkor mi lesz veled később, mivel ugyanezt az életmódot folytatod valószínűleg, így alapvetően tovább fogsz hízni, arról már nem is beszélve, hogy 30 felett szépen elkezd lelassulni az anyagcsere, ami 40-50 éves korban kezd erősen észrevehető lenni.

Értem én y hogy FPP (fat people power), de attól még nem lesz jobb a másiknak, hogy te szintén kövér vagy és támogatod ebben.

júl. 7. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
61%
Jézus! Úgy beszéltek erről a csávóról mintha legalább 200 kiló lenne. Tudom megdöbbentő h nem kap szívrohamot már 3 kg feleslegtől. De az igazság az h 105 kilóval vígan el fog élni. Az h kinek mi esztétikus mindenki eldönti, de azért ne riogassunk már itt valótlanságokkal mint valami világvége szekta.
júl. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
42%

Senki nem azt mondta hogy 2 hónapon belül elpatkol, szóval jó lenne ha végre abbahagynád ezt. 1. Látványra sem az igazi, 2. Hosszútávon tönkre vágja az egészségét. Ezzel nem mondta senki, hogy már most rendelje a koporsóját, és foglaljon sírhelyet, de az sem jobb, ha nem mondjuk ki. Hát tegyük meg. Kövér a kérdező, és hosszútávon lesznek gondjai ha nem változtat, sőt, egyre többet fog hízni.


Tyúkszem, talpdeformitás, repedett szétnyílt bőr, talpdeformitás következtében vázszerkezet felborul, térdfájdalom (alapvetően nagyobb tömeg hosszú távú hatása is tönkrevágja), ér és szívrendszeri problémák, zsírmáj ami anyagcsere problémákat okoz (epekő, ehhez társulva rohamok, hasnyálmirigy szétcsesződik, ami a férfiak esetében sajnos általában halálos kimenetelű), magasvérnyomás, székrekedés és társai. Persze, vannak akik élnek 102 kilósan, sőt van aki 300 kilósan (élet 250.kg felett), de persze tegyük hozzá, hogy egy darabig és az addig folytatott életminőség sem mindegy.

Felhívtam rá a figyelmet? Fel. Azzal hogy leírtam nem azt mondtam hogy kezdje ásni a sírt, de fel lett vázolva a jövőkép ha így folytatja. Szóval kedves 32-es, köszönjük, de a saját idegrendszered épsége miatt, kérlek kövesd ki a kérdést.

júl. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
17%

25-ös vagyok, köszönöm a szép szavakat mindenkitől!


Szerintem mindenki élje úgy az életét ahogy neki kényelmes! Én sem szólok be senkinek amiatt ahogyan éli a mindennapjait.

23 éves vagyok egyébként kedves kérdező!

júl. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim válasza:
Ismerősöm térdroppanás: műtét. Az egészségesebb lábra nagyobb terhelődés hárul és ahogy mondták, a motort igencsak megdolgozza (főleg ilyen melegben), szóval jönnek a szívbetegségek és társai. Meghívtak egy szakértőt a tévében, azt mondta a kezeletlen kóros elhízás szövődményei műtéti esetek és akár halállal is végződhetnek.
júl. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Ez nem csak sima túlsúly. Már 1. Fokú elhízás, ami hosszútávon komoly egészségkárosodáshoz vezet. Szív es érrendszer, magas vérnyomás, hajlamosít a rákra, hormonális és anyagcsere problémákat okozhat, ami ha már ott van mêg nehezebbé teszi a fogyást. Az izületi fájdalmakról nem is beszélve.
júl. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim válasza:
Annyira nem. Egészség a fontos
júl. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Igen, ez már nagyon gamat!
júl. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
Ez a gamat valami új tiktok szó? Xd
júl. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:
Mocskosul dagadt zsírdisznó vagy. Le kéne adni kb 90-95 kilót.
júl. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!