Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitene valaki???

Segitene valaki???

Figyelt kérdés

Tehat csak 10 kilot kellene fogynom es ennyit is szeretnek. Nem tobbet, nrm kevesebbet.

155 cm es most 65 kilo vagyok.

Es 1 honapja akarok fogyni, de ha sikerul 2 vagy 3 kilot fogynom nem tart sokaig. Egy nap mar nem mozgok es tobbet eszek, vissza is jon es ismet 65 kg vagyok :(

Mar junius vege van es mar elkepzeleim szerint most kellene lennem 55 kilo :((

Ti hogyan kezdenetek el?

Ideges vagyok ebbe, hogy nem sikerul most elkezdeni sem:( nemhogy leadni...


jún. 28. 18:50
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
600 kcalt egyél / nap és 2 hónap alatt lemegy
jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Kicsit komplexebb kérdés a fogyás, semmint azt sokak gondolják, te is ügyelj az életed többi területére is.
jún. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
jún. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%

Ha sikerul ket vagy 3 kilot fogyni akkor kell kitartani es tovabb csinalni.

Merni magadat heti 1x, mindig kora reggel ures gyomorral.


Es ha falasrohamok tornek akkor valszeg tul keveset eszel es tul gyorsan akaraz fogyni

jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az étkezés változását meg kell szokni. Ez egy hosszú folyamat és más eszközöket is igényel a szimpla akarat mellé. A kontrollt kell elsajátítanod a tested felett. Ebben segít a sport és a meditáció.
jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!