Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen az extrudált kenyér,...

Milyen az extrudált kenyér, mire jó és érdemes venni/enni?

Figyelt kérdés
jún. 28. 18:19
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Arra jó, mint a többi élelmiszer: enni.
jún. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem. Nem laktató, gyakorlatilag üres kalória, viszont kevés kalória, de mégis nagy a térfogata, tehát az agyadat be lehet csapni vele. Jól meg tudom szoktam pakolni sonkával, tojással, zöldséggel mint egy szendvicset, mégsem lesz annyi kalória mint egy szendvics. Persze nem is laktat úgy, de mondjuk uzsonnának tök jó.
jún. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kenyér íze nem igazán van, inkább olyan, mint gyerekkorunk kedvence, a kukorica pufi (másnéven kukac). Enni az eszi, aki akarja, annak is van kalóriaértéke. Annyiban jobb, hogy nem puffasztja meg a hasat, mint a sima kenyér.

Nekem konkrétan megállt tőle az emésztésem, kell a nyavajának. Ettől független ha ízlik edd, de csodát nem kell várni tőle.

jún. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Cukrosoknak kifejezetten ellenjavalt a fogyasztása. [link]
tegnap 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Olyan, mint egy ízetlen keksz, de jó ropogós, jó enni.
tegnap 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!