Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes felnőtt emberként...

Érdemes felnőtt emberként megtanulni úszni, ha az segít a fogyásban?

Figyelt kérdés

jún. 27. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Fogyás miatt semmiképpen, esetleg mozgásnak, de rengeteg más olyan mozgásforma van, ami szintén megfelelö.

Ha tényleg AKARSZ úszni, kedved van hozzá, akkor próbáld meg, de egyébként nem sok értelmét látom

jún. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A fogyásban csak a kalóriadeficit segít, a kalóriadeficitet viszont valóban segíti a mozgás, így az úszás is, de csak ezért ne tanulj meg úszni. Azért tanulj meg úszni, mert véleményem szerint elég alap dolog, mint mondjuk tudni biciklizni, ráadásul az úszás mind kardiológiailag, mind ortopédiailag egy remek sporttevékenység.
jún. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Fogyás kulcsa a kalóriadeficit, viszont a sportolás ez ebben sokat segít ha még odafigyelsz az étkezésre mellé. Meg azért az úszás alapvetően jó dolog, izmaidnak, ízületeidnek jót tesz, vízben könnyebben is fogsz mozogni. Meg azért magát az úszást nem árt ha megtanulod mert azért az hasznodra is válhat, főleg ha lesz gyereked és elmész vele strandra, esetleg mélyebb vízbe is bemerészkednél ahol azért nem árt ha tudsz, meg persze ha Őt tanítgatod te is az is egy jó dolog. Persze ehhez az is kell hogy te is megtanulj úszni, nem kell versenyszinten nyomni, meg pillangózni meg ugrálgatni, de azért az alapvető dolgokat célszerű ismerni.
jún. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Úszni nem csak a mozgás miatt jó megtanulni, szóval szerintem hajrá!
jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Hogyne segítene. A legjobb sport. Mellette jó étrend kell ha fogyni szeretnél
jún. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve váltottam életmódot. 32 kilo ment le. Jozben edzoterem, szemelyi edzo. Ha nem lenne extrajofej edzom, mar feladatam volna de igy elvezem. Egyedul utalom.

Regi vagyam volt uszni es szeptwmbertol jarok edzésekre. Egyszeruen imadom. Mar ertem hogy az embwrek tenyleg szersthetnek sportolni. A balatonatuszasra keszulok. Egyedul is lejarom az uszodaba mert immmmádooom. Szóval ha engem kérdezel, tanulj meg úszni. Ha meg tulsulyos vagy kulon jo. Szivnek is keg kozben izuletkimelo

jún. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
72%
Amúgy sem árt ha megtanulsz valamennyire úszni. Szar dolog úgy meghalni, hogy öt méterre a part!
jún. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, érdemes, ahogy bármely más mozgásforma is. Lehet, hogy most a fogyás motivál, de lehet, hogy megkedveled.
jún. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Mindenképpen érdemes. Az úszás egyébként egy iszonyúan jó sport, amikor aktívan fogyókúráztam, mindennap jártam úszni. Nemcsak annyi, hogy fogytam vele, de eszméletlenül jól formálja az alakot, eltűntek a csüngő hájak, a henteskarok, szép formás lett a testem, és élveztem is, pedig amúgy rühellek mindenféle sportot. Oké, hogy Magyarországnak nincs tengere, de kerülhetsz olyan helyzetbe, amikor gáz, ha nem tudsz úszni. Pl. elmentek nyaralni és nem tudod élvezni, nem mehetsz el egy hajós kirándulásra, mert mi van, ha beleesel a vízbe, nem tudsz snorkelingezni, hogy megnézd pl. a halakat, lemaradsz egy csomó jó dologról.
jún. 28. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk úszni úgy alapvetően érdemes megtanulni, hogyha beleesel pl véletlenül egy tóba (én jártam így nyolcévesen) ne halj meg :D
jún. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!