Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kg-t tudnék leadni 40...

Hány kg-t tudnék leadni 40 nap alatt? 165 cm, 88 kg, 27 éves nő vagyok és irodai munkát vegzek

Figyelt kérdés
A barátommal 40 nap múlva tudnánk csak újból találkozni és szeretném meglepni azzal hogy lefogyok egy keveset. Arra lennék kiváncsi hogy mennyit lehet? Le tudnék 80 kilóra? Sportolni itthon szoktam csak a szobában de szeretnek gyakrabban

jún. 22. 19:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Heti fél-egy kiló fogyás a reális egy tartható kalóriadeficit mentén.
jún. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Függ a diétától, attól is, hogy milyen gyorsan tudsz fogyni. Azt szokták mondani hogy 1 hét alatt olyan fél vagy 1 kg az egészséges, de valakinek simán lemegy 2 kg is. Viszont szerintem, ha nem akarsz szenvedni nagyon meg tartósan akarsz lefogyni akkor a heti -1 kg az reális lehet. Olyan 5 kg simán, de lehet, hogy még többet is le tudsz adni 40 nap alatt.
jún. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

Meg itt szerintem nem is a kilókról van szó, mert nekem volt olyan, hogy 32 nap alatt 3 kilót adtam le, de 2 nadrág méretet fogytam (akkor voltam 22, 168cm/82kg, nő). Persze ez akkor volt, amikor napi 25 kilométert gyalogoltam, ami neked nem reális. De arra akarok kilyukadni, hogyha mondjuk elmész kondizni is akkor centiben mérd az eredményt, ne kilóban hisz a pasid is majd azt látja.

Illetve a másik nekem hogy amikor elkezdtem jól étkezni akkor lepuffadtam és már attól sokkal vékonyabbnak látszódtam.


A kérdésedre már válaszoltak a többiek, ahhoz én se tudok többet hozzátenni.

jún. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

Csórikám, sajnállak.

Hogy sikerült ennyire idáig jutni? 88 kilóig.

jún. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%

Vajon hogy?

[link]

jún. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
És a 40 nap után mi lesz? Újra 88 kilóra fogsz hízni, ha nem eszel és mozogsz normálisan életed végéig. Egy pasi megléte nem fog tudni tartósan változtatni az életmódodon.
jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

1600 kcal a BMr-od

2200 a sulytartasod heti 3 edzéssel

Ha 1700at eszel minden nap akkor le tudsz adni kb 3-4 kilot. Fél ruhaméret

jún. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a munkádat és hagyd ott azt a phaszt! Mi az hogy 40 nap múlva találkoztok?! Minden nap kell!
jún. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Itt nem csak 5 kg-ot kellene leadni, változtass életmódot és járj le a terembe, vagy csak kezd el kardiozni(futás,séta stb).
jún. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 veszettkecske válasza:

Ez nem versenyfutás, főleg ebben a melegben...óvatosan. Ezt, ha akarsz valami komolyabbat, akkor hosszabb távon gondolkozz, párodat pedig meglepheted addig valami mással is. Le lehet adni 40 nap alatt ebből a súlyból 8 kilót, de nagyon nem mindegy milyen áron...

De motivációnak, kezdésnek mindenképp jó ötlet, csak ne az hajtson, hogy 40 nap és minél több kg. Ne negyven nap legyen, hanem: innentől kezdve.

júl. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!