Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15 kilót le szeretnék adni,...

15 kilót le szeretnék adni, viszont izmot nem nagyon szeretnék veszteni , inkább csak zsírt, tudom néhez de még is megpróbálnám.Szisztémám a következő, reggel hit edzés spiningel. 200m nagyon durva tekerés aztán pihi addig míg a pulzusom vissza áll.?

Figyelt kérdés
Azután megint 200m és pihi. Ezt 12x. Majd este súlyzós edzés . Hit edzés minden nap. Súlyzós pedig 2nap egy nap pihi és így tovább. Jó lesz ez így ?

jún. 22. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Mivel fogalmad nincs a kalóriaszámolásról és a progresszív túlterhelésről, ezért nincs rajtad izom, amit félteni kéne.
jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De van izom rajtam , de sohasem mentem bele fanatikus módjára, szimplán gyúrtam. Kvázi primitív módon, viszonylag jó is nézek ki.
jún. 22. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A fogyás rész csak az étkezésen fog múlni
jún. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
És több évnyi gyúrás után még mindig ismeretlen fogalom számodra a kalóriadeficit?
jún. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazándiból a fogyás=kevesebb bevitt kalória, mint elégetett kalória.


Tehát mozoghatsz akárhogyan


Az izomveszteség elkerüléséért érdemes fehérjetúlsúlyos étrendet folytatni. Szálkásító étrendként találsz jó ajánlásokat.


Nyilván a fogyással egyidőben szibte elkerülhetetlen az izomveszteség is (kivéve azoknál, akik nem mouogtak korábban, zéró izmuk van... nekik lehet a fogyás mellett izomnövekedés is)

jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent a kalóriadef. Nem mindegy hogy testsúlyt akarsz veszíteni vagy zsírt. Még csak most kezdek elméjűlni ebbe. Szeretnék egy definiáltabb testét a tömeg meg , és a hús izom már megvan. Azt a 10-15 kiló zsírt szeretném elégetni. Sosem kardióztam
jún. 22. 17:58
 7/10 anonim ***** válasza:
Moderált kalóriadeficit (maximum 400-500 kcal mínusz), emelt fehérjebevitel, progresszív edzés.
jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha megeszed a 1.5-q.6gr fehérje/kg-ot és edzel valamilyen nem.kardió edzést a kalóriadeficit mellett akkor nem fogsz izmot vesztni
jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annak több értelme van hogyha fel órát edzek bizonyos pulzus tartományon.ez egy egész jó cikk a témában:

[link]

jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Ha a pulzuson múlna a fogyás, akkor is fogysz, ha megijesztenek és felmegy a pulzusod? Na ugye..


Kérdező:


Ameddig nem számolod a kalóriát, a véletlenre bízod a fogyásod. Ha már edzel és állításod szerint izmos vagy (amit kétlek, mert, aki izmos, az tisztában van a kalóriákkal..), akkor vedd már a fáradtságot, hogy ráteszed a mérlegre azt, amit eszel, és felvidd egy alkalmazásba..

jún. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!