Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A fogyókúra sikeressége...

A fogyókúra sikeressége mekkora arányban múlik a diétán és a testmozgáson?

Figyelt kérdés
2010. okt. 29. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Kb 70% az étrend,és 30% a mozgás.Szerintem.
2010. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
A testmozgás többet ér. Ha nem eszel másként mint a sport előtt és heti 2 alkalommal mondjuk úszol, fogysz.
2010. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem fele-fele.
2010. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát pontosan nem tudom, mivel igaz, hogy kenyeret meg zsömlét ettem a legtöbbet, de kevesebbet, mint azelőtt, de a sport az tényleg eszméletlen fontos, nekem le is áll a fogyás egy ideig, amíg nem sportoltam annyira keményen újra. Pontosabban nem az a lényeg, hogy mit eszel, hanem hogy mennyit.
2010. okt. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van aki azt mondja, hogy a sport 20% van aki azt mondja, hogy az a minden :-)


Én tapasztalatot mondok: 1 hét. Spanyolországban. Bőséges étel. Napi 1-2 óra sport. Rendkívüli alakváltozás.


Itt a vége

2010. okt. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kb. 70-80 % az étkezés és 20-30% a sport. Valamennyit lehet fogyni csak sporttal is, de közel nem lesz olyan eredménye, mintha figyelnél az étkezésre, plusz az utolsó kilókat lehetetlenség odafigyelés nélkül leadni. Főleg a hastájékra igaz ez. Ha zabálsz és mellette sportolsz, ugyanúgy kiálló lesz a hasad (márcsak amiatt is mert állandóan tele vannak a beleid és a gyomrod).
2010. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet egymástól függetlenül kezelni. Ha normálisan eszel, nem napi 5000 kalória csokikból... És mellette sportolsz, akkor egészséges, sportos tested lesz, és még sanyargatnod sem kell magad.


Ha nem sportolsz, csak koplalsz, akkor egy plöttyedt zsírplacsni maradsz, mert kifogyod az izmod.


Lehet választani...

2010. okt. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!