Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik a rosszabb? napi fél...

Melyik a rosszabb? napi fél liter sima csapvíz v napi 2-3 liter gyümölcsös (filter) tea citrommal és édesítővel

Figyelt kérdés
2010. okt. 20. 11:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha a fél liter csapvizen kívül semmi más folyadékot nem viszel be akkor az a rosszabb verzió.
2010. okt. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

a sima vizet nem tudom meginni. leszoktam a bolero-ról, meg az üdítőkről, teázom, és azt se cukorral, hanem édesítővel csinálom, és abból jó sokat tudok inni, ráadásul jó sokat járok pisilni is estére már majdnem átlátszót...

csak nem tudom, hogy az édesítő...

2010. okt. 20. 11:12
 3/11 anonim ***** válasza:
A legtöbbről már azt terjesztik, hogy nagyobb mennyiségben és rendszeresen fogyasztva előjönnek a hatásai, momentán idegméregnek titulálták. Nem tudom mi igaz belőle, de inkább nem használom, amúgy is pocsék íze van. :D Gyümölcstea annyira nem veszélyes, évek óta iszom, cukorral, semmi bajom, bár cukor nélkül is teljesen iható a legtöbb, szerintem inkább úgy...
2010. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Inkább mézzel idd a teákat, esetleg nádcukorral, vagy a jó gyümölcsteákat meg minden ízesítés nélkül, úgy is finomak.

Az aszpartam, ami sok édesítőben van, mérgező...


Jha, ugye szálas teákat iszol?

2010. okt. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

En sem kivanom a vizet most, hogy hideg van, igy teazni szoktam.

Viszont gyogynovenyekbol keszitem, amit vagy En gyujtottem vagy pedig megveszem.

Citromfu, csalanlevel, anizs, kakukkfu, zsalya, kamilla stb. ezekbol szoktam elkesziteni a napi inni valomat, es mindig valtozatosan, neha keverem es mezzel, citrommal edesitem.

2010. okt. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az egy dolog, hogy az édesítő egészségtelen (nekem speciel az aszpartam tönkretette a hajam, 2 év alatt jött rendbe), de sajnos hízlal is:

[link]

[link]

És még egy csomó ilyen cikk van.

2010. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nem is azt írják hogy hizlal hanem csak éhségérzetet okoz tehát ha utána eszel az hizlal de én nem vettem eddig észre pedig a kávémba egy csomot öntök attól inkább jóllakottnak érzem magam.
2010. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi bajod az édesítőtől. Ha lenne valami probléma velük, az már rég napvilágot látott volna, mert ha rákkeltőek lennének, akkor pl sokkal több cukorbeteg lenne rákos. De pont nem így van, a cukorbetegek populációjában ritkább a rák. (jobban oda kell figyeli a kajára, ugyeugye)
2010. okt. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

15:29-nek


azért hülyeség a cikk konklúziója, mert egy korrelációval ok-okozati összefüggést akar mutatni. gyakori módszertani hiba.


pl: a magyar falvakban a gólyák száma korrelál a gyerekszületések számával. minél több gólya lakik egy faluban, annál több gyerek születik. ez korreláció, együttjárás. de nincs ok-okozati kapcsolat, nem az a szitu, hogy a gólyák hozzák a gyerekeket.


Azért, mert a túlsúlyos emberek édesitett löttyöket isznak, nem mondhatjuk azt, hogy édesítőtől lettek túlsúlyosak. lehet, hogy éppen fogynak, ezért isznak édesítőszeres cuccokat.

2010. okt. 21. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 bary79 válasza:

04.36

Ez biztos egy brit kutatás...:)


Am. inkább a víz, abban nincs az a pocsékszar ízű gyilkos édesítőszer (meg a többi sok méreg, amivel etetnek-itatnak, hogy aztán eladhassák a rohadt gyógyszereiket, amitől majd "meggyógyulsz").


Ugye nem kell mondanom kikről beszélek?

2010. okt. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!