Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan csináljam? Mit egyek,...

Hogyan csináljam? Mit egyek, hogy leadjak pár kg-t? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Iskolába járok, sokszor későn jövök haza, van amikor több szendvicset viszek, van amikor kevesebbet. Mindig reggelizek reggel, nem tudok úgy elmenni, hogy ne egyek vmennyit, általában piritóst eszek. Ma pl. 3 db almát vittem el suliba, de mire hazaérek (2 óra) már nagyon éhes voltam. Anyu meg mindig olyan finomakat főz. Mit vigyek iskolába, mit egyek? (Egyébként nem azért csinálom, hogy csúcsvékony legyek, mert tudom h az nem leszek, de legalább vékonyodjak, mert felszedtem pá kg-t.)

18/L


2010. okt. 14. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Sportolj többet.
2010. okt. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz az alatt, hogy "csúcsvékony"? Az, amikor se izom, se zsír nincs rajtad? Lány létedre miért akarsz így kinézni?
2010. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

"nem azért csinálom, hogy csúcsvékony legyek"


Nem akarok pálcika lenni. Csak fogyni. De sportolni nagyon kevés időm van. Hétvégén szoktam nagy sétára vinni a kutyámat.

2010. okt. 14. 20:29
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval, olyan tanácsokat kérnék, hogy mit vigyek iskolába enni, ami nem hizlal.
2010. okt. 14. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, akkor rosszul szaladtam végig. Ha nem akarsz csúcsvékony lenni, akkor az alap formádhoz izom is kell. Az izomhoz meg sok sport és normális táplálkozás kell. Szendvics, meg "anya otthon finomat főzött" típusú dolog az nem épp ideális ebből a szempontból.


A táplálkozásnál elsődlegesen nem az számít, hogy finom, hanem, hogy tényleg tápláló legyen. Azt már úgy ízesíted, ahogy akarod.


Ezeket az alapismeret oldalakt olvasd vlégig: [link]


u.i.: kutyasétáltatás. :D Azért ettől némileg komolyabb edzés kéne.

2010. okt. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi az oldalt :)

Át fogom olvasni mindenképpen.


Igen, igazad van, a kutyasétáltatásnál komolyabb mozgást kell csinálnom. :)

2010. okt. 14. 20:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!