Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátom sokkal vékonyabb...

A barátom sokkal vékonyabb mint én és iszonyat kövérnek érzem magam. Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok egy vékony lány, de nem is gondoltam, hogy ennyire túlsúlyos volnék. Többször hallom anyumtól és a barátom egyik haverjától, hogy ez kicsit gáz. A barátomat elvileg nem zavarja. Amúgy 4-5 kiló különbség van köztünk. Ti hogyan hidalnátok ezt át?
2023. jún. 1. 12:57
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
100%

Bocs de anyád se komplett.

Ő amugy hány kg? Remélem nem több 45nél hogy ilyet egyaltalan mer mondani.

Ha még 10 kg-t fogysz, akkor egészsegügyi problémáid is lehetnek.

Inkább izmosodj!


Láttam a kb 165 cms baratnőmet kb 45 kgra lefogyni, minden volt szegény csak nem nőies. Ki is derült hogy komoly betegség, szerencsére mar jól van, de elete végéig gyogyszerezhet.

2023. jún. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Komoly testkép zavarod van, hiszen inkább vékony-normál alkatú vagy 57 kilóval, nemhogy "iszonyatos mennyiségű", de szinte egy gramm zsír sem lehet rajtad. A barátod pedig alultáplált ezzel a súllyal. Neki kellene erősödnie, nem "hízni', de izmosodni.
2023. jún. 1. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
76%
Én ezt nem hiszem el. Nagyon alultáplált és vékony vagy, szerintem inkább hízni akarj. Egy tíz éves gyerek 40 kiló. Akkor te? Nagyon vékony vagy, egyél a barátoddal együtt.
2023. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim válasza:
100%
A barátod a gebe,ne te fogyj! Még te is sovány vagy!! Anyád meg egy paraszt hogy ilyet mond...
2023. jún. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem te vagy "iszonyat kövér". A barátod betegesen sovány. A BMI-je 16,73. Az ideális testtömege a mostaninál 15 (igen, tizenöt) kilóval több lenne. De még az elfogadható alsó határértékhez is 5-6 kilót híznia kéne.
2023. jún. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%

"Egy 8-10 kilót mindenképpen szeretnék fogyni. 168/169 centi vagyok és kb. 57 kiló"

Ne haragudj, de te beteg vagy. Azt akarod elérni, hogy te is a súlyos soványság kategóriájába kerülj. Ez pedig az anorexia előszobája. Neked nem fogyni kéne, hanem pszichoterápiára járni, ameddig még nem késő.

2023. jún. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, az, hogy az ember milyen családba került, arra nincs befolyása. Neked édesanyád vagy simán csak hülye, vagy szándékosan rosszat akar neked. Egyik sem jó dolog, de sajnos erre neked nincs ráhatásod. Arra viszont igen, hogy gondolkodj. Gondolkodni, és tájékozódni akkor is lehet, ha egy szülőnek teljesen alkalmatlan anyával áldott meg a sors. Vannak a szervezetnek bizonyos objektíven mérhető adatai. Mondjuk ilyen a testmagasság, meg a testtömeg. Ebből teljesen objektív módon ki lehet számolni a testtömeg-indexet, ami alapján egész jól meg lehet állapítani, hogy mennyire ideális, vagy mennyire problémás az illető testtömege. Ez egy objektíven kiszámítható mennyiség, független mások szubjektív véleményétől. A pontos határokon persze lehet vitatkozni, de ilyen esetben érdemes mindig a komoly szakemberek által megállapított határokat alapnak venni. (Kötve hiszem, hogy a kedves édesanyád egészségtudományból doktorált.) Pl. itt is ki tudod számolni: [link]

Ha kiszámoltad, ott vannak a különböző kategóriák értéktartományai, illetve a számodra ideális testtömeget is kiírja. Ezeknek pedig nyugodtan hihetsz, komoly szakemberek állították össze, nem pedig pár keserű laikus.


Ami meg a párkapcsolati részét illeti a dolognak: felszínes és éretlen dolog azn rugózni, hogy melyikőtök nyom többet a mérlegen. Ostoba berögzöttség, hogy a nőnek mindig vékonyabbnak, meg persze alacsonyabbnak is kell lennie. Miért? Ki mondja ezt? A felszínes anyukád, akiből dől a keserűség, és a rosszindulat? Sehol nincs ilyen kitétel, és tudod, sok problémától megszabadulna az ember, ha egyszerűen csak boldog lenne azzal, akivel szeretik egymást.

Az meg végképp már az ostobaság kategóriája, hogy csak azért, hogy a degenerált rokonaitoknak megfelelj, de a már így is kórosan sovány barátodnál is soványabb akarsz lenni, csak hogy elmondhasd, hogy soványabb vagy nála.

2023. jún. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
74%

"Eszik ő normálisan, csak nem tud hízni" - a francokat. NEM eszik eleget, különben hízna.


A TE súlyod a tökéletes, ő rémületesen alultáplált.

Én 168 centivel vagyok 53 és az KEVÉS.

2023. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
100%
Szerintem lépj le anyàdtól minél hamarabb,energiavàmpír, és irigy rád, rosszat akar neked! Nem tesz jót a lelkednek, és az önbizalmadnak!!
2023. jún. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!