Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A barátom sokkal vékonyabb...

A barátom sokkal vékonyabb mint én és iszonyat kövérnek érzem magam. Szerintetek mennyit kéne fogynom?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem vagyok egy vékony lány, de nem is gondoltam, hogy ennyire túlsúlyos volnék. Többször hallom anyumtól és a barátom egyik haverjától, hogy ez kicsit gáz. A barátomat elvileg nem zavarja. Amúgy 4-5 kiló különbség van köztünk. Ti hogyan hidalnátok ezt át?
2023. jún. 1. 12:57
1 2 3 4
 11/39 anonim válasza:
60%
Lehet a kérdező skinnyfat, de az nem NAGY. Csak löttyedt.
2023. jún. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
81%
Ismerős, 83 kg voltam amikor ő 75, most ő 80 én 76 :D 21 cm van köztünk. Engem is zavart, most jobb, hogy legalább súlyban ő a nagyobb. Nekem a cél a 60 kg vagy max 63.
2023. jún. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
100%
Ne haragudj de te nem lehetsz túlsúlyos a magasságoddal és súlyoddal. A fiúd viszont kicsit vékony. Kezdjetek el mindketten sportolni, ne fogyni meg hízni..
2023. jún. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:
Igen valoszinuleg a skinny fat a jo kifejezest.
2023. jún. 1. 13:49
 15/39 A kérdező kommentje:
-t
2023. jún. 1. 13:52
 16/39 anonim válasza:
100%

169/57 túlsúlyos?? Ne viccelj már! Én ennyihez 62-63 kg-val voltam a legjobb formámban.

47 kg-val már kifejezetten beteges lennél. Ha olyan löttyedt vagy, akkor mozogj többet, esetleg keress valami sportot amit szeretsz. Illetve ha kell változtass az étrendeden, pl kevesebb cukor, szénhidrát es zsír. Egyel sovanyabb husokat, és sok zöldséget.

Barátod meg már tényleg a betegesen sovány kategoria.

2023. jún. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
74%

57kg vagy és 10kg-t akarsz fogyni?! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Szerintem inkább egy pszichológust keress fel.


Baratod 53kg?? 🤣🤣🤣 nemtom. Nekem egy férfi nem 53kgnal kezdődik. Az egy kisfiú max.

2023. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell fogynod.

Ha úgy érzed, zsír van rajtad (bár "iszonyatos mennyiség" képtelenség, hogy legyen rajtad), akkor sportolj.

2023. jún. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim válasza:
100%
Első voltam. A számok ismeretében azt mondom, fordulj szakemberhez! Ilyen bmi-vel, ha kövérnek látod magad, akkor sajnos a testképeddel van baj, nem a súlyoddal.
2023. jún. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
És ha a barátod kevesebb kiló? Mi van akkor? Az én barátom is kevesebb kiló nálam, habár valamennyivel alacsonyabb is. Ő sem tud hízni, bármennyit is eszik. Most ez van. Csak amiatt nem fogok ledobni magamról még egy x kilót, hogy a barátomtól vékonyabb legyek. :D Sőt, a barátom nem is engedné, mert ő is tudja, hogy nekem a jelenlegi súlyom az rendben van, hiába nyom alattam többet a mérleg, mint alatta. A barátod alultáplált. Gáz, hogy anyukád tényleg ilyet mond neked. Nem vagy túlsúlyos, sőt. Viszont a barátod nagyon sovány, ez nem egészséges. Neked viszont tényleg tökéletes a súlyod, szóval ezzel nincs mit kezdened.
2023. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!