Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebédre milyen a sült csirkecomb?

Ebédre milyen a sült csirkecomb?

Figyelt kérdés

ez volt a mai ebédem karfiollal.

2 csirkecombot ettem az sok?

kb. olyan 100 g lehetett egy db.


2010. okt. 6. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, az nagyon jó. Ebédre főttet kell enni, és fontos, hogy lakj jól. Ha jóllaktál, akkor oké. A hús is ideális, pláne a csirke. Köretnek befért volna más is, de a zöldség sem rossz (pl jó a rizs is).
2010. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Te még életedben nem fogyókúráztál?

Egy normális ebédnek nagyon jó lett volna a 2 db csirkecomb, de fogyókúránál 1 is bőven elég. A karfiol nagyon jó, és más párolt zöldség is. Viszont az ajánlott rizs nem éppen fogyókúrás.

2010. okt. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Másodiknak: de igen, 20 kilót adtam le, és nekem az az elvem, hogy enni igenis kell. Reggel és délben rendesen, délután könnyebb kajákra kell ráállni, mint pl salátásk, fehérjedús ételek, és lefekvés előtt három órával kell enni utoljára. Emellett napi 30-40 perc mozgás.

Félév alatt leadtam a túlsúlyomat.


Egyébként nem értem, mi a problémád, írtam, hogy addig kell enni, amíg jól nem lakik az ember, ha ő akkor lakott jól, akkor annyit kellett ennie.

2010. okt. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Utolsóval értek egyet. csirkehúsból meg zöldségből kb nincs mennyiségi korlátozás. Főleg diéta idején, mert ekkor még több fehérje kell. Szóval nyugodtan egyél akár 3 combot is.

Rizs is simán mehet mellé, de abból már csak mértékkel.

Ja és ahogyan az előző is írta mozgás szintén fontos.

Én is 20kg tól szabadultam meg:P


Egyébként meg a kérdező nem írta, hogy fogyókúrázik szóval nem értem a 2. válaszoló miért jött egyből ezzel.

2010. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kiadós táplálkozás azért fontos, mert az izomzat erősödik, ezáltal a szírégető kapacitás is nől! A sok koplaló ott b*assza el, hogy csak fogy, de izomból is és így egyre nehezebb a fogyás.
2010. okt. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van .. ezt nem fogja fel egyik sem, hogy fúú de jó h 2 hét alatt lemegy 7kg csak hát az nagyrészt izom. De ők csak a mérlegen a mutatót nézik és nem a tükröt, ő bajuk ..
2010. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok: a fogyókúrát talán onnan vettem, hogy ebben a kategóriában van a kérdés:)

Egyébként én ha addig ennék, ameddig jól nem laktam, akkor valószinű, hogy 200 kg lennék.

2010. okt. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, 18:59 valószínűleg ezért vagyok én 60 kiló úgy, hogy annyit eszek, amennyi kell a jóllakáshoz. Ez a nagy hibája sokaknak: a jóllakás nem egyenlő a bezabálással. A gyomor akkora, mint a két bezért öklöd egymás mellé téve. Annyi a max. Ha annyival nem laksz jól, valami más problémád van.

Amúgy is le kell mozogni egy részét. Úgy meg nem vagy 200 kiló.

Csak jó tanács a jövőre.

2010. okt. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!