Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségek kérek, most ez...

Segítségek kérek, most ez hogy legyen?

Figyelt kérdés

Nos, ittvan egy zsírégetős fogyokúra,de reggel én suliba ezeket nem tudom megcsinálni,hogy főtt rizst eszek meg stb...

Valaki tudna reggelire ajánlani vmi olyasmit amit reggel is megtudok csinálni?



[link]


2010. okt. 5. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
én minden reggel teljes kiörlésű kenyeret viszek csirkemellsonkával ubival vagy salival ... sőt rántotthúst is ettem már reggelire itthon és akk suliba csak egy alma... ha sok órám van akk a szenya + alma vagy müzliszelet (fitness) és 5 kgot fogytam 2 hét alatt :) hajrá... nem kell hülye diétákat csinálni . egészségesen kell étkezni. .. + SPORT + víz. nem kell csodaszer... 16L
2010. okt. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah és ebéd mindig más de 2 v esetleg 3 óráig eszem csak szénhidrátot, este csak fehérjét lefekvés előtt min 2 órával eszem vacsit ... vmikor csak egy joghurtot mert torna után nem bírok enni :DD sok sikert. hány éves vagy? hány kg ? cm?
2010. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször zabpehely van, azt viheted suliba. A rizset is elviheted végülis egy kis dobozban, de azt se hiszem, hogy nagy gond, ha azon a napon is zabpelyhet eszel reggelire.
2010. okt. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak simán evéssel nem fogsz zsirt égetni.
2010. okt. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sportolj !!!!
2010. okt. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!