Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ez így megfelelő...

Szerintetek ez így megfelelő lehet?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem , hogy elkezdek normálisan fogyókúrázni.

171cm vagyok és olyan 67kg. A csípőmön és a hasamon van a felesleg , máshol 1 dkg sincs. a Combom és mindenhol máshol pont ideális. Örökletes a hasra és csípőre hízás.


A tervem az ,hogy heti minimum 5x1óra aerob edzés ami napi 6km-t fog kitenni. Mellette heti 4-5 súlyzós edzés is, de aerobnál törekszem majd a heti 6-7 alkalomra.

Étkezésemet úgy akarom ,hogy reggelire zabpelyhet banánnal összeturmixolva mellé 1adag Whey Pro.

Trumix még edzés után jön majd , a többi 4 táplálkozás csirke , rizs és zöldségek.

Csirkemellre 400grammra gondoltam a rizst pedig kb 1-1,5 zacskó vagyis körülbelül 78-120grammnyi szénhidrát. Nem sok szénhidrát ez? Tiszta rizs tömeg így 150gramm lenne.

Fehérje az 4x25 plusz a 2 turmix ami 40gramm kb = 140gramm fehérje. Az ideális kb testsúlykiló x2 ami pont majdnem 140.

Veszek majd valami zsírégető L-Carnitin-t is.

Szerintetek ez így megfelelő?

A célom egy ilyesmi testalkat lenne : [link]


Remélem egy 3 hónap alatt azért valami változás már látszódni fog , ha elérek valami jó eredményt töltök fel előtte - utána képeket is. Szerintem egy 5-6 kg zsírtól meg kell szabadulnom.

Ha valamiket rosszul írtam várom az ötleteket!


19F


2010. okt. 5. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

A srác testzsírja kb 8-9%os.A ch-t tartsd inkább 60-70grammon/nap.

A fehérjét meg tapasztald ki.Nekem nem elég a 2g/tskg,én 3g viszem szálkásításnál.

2010. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy zacsko rizst ne nyersen mérd le hanem főzve...másabb eredményt kapsz....
2010. okt. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

egy zacskó azt hiszem 125 gramm körül van.

Akkor körülbelül 100gramm rizst kell bevinnem ha le akarom vinni 60-70grammra a szénhidrátot.

Főzve mivel lesz másabb az eredmény? Sose úgy mértem.

2010. okt. 5. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ételeket mindig nyersen mérd.Találtam neked egy egész jó étrendet,ez alapján össze tudod állítani a sajátodat.

Ha sokat edzel akkor a ch is lehet több,ezt is ki kell tapasztalnod/beállítanod.Első voltam.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..

2010. okt. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi!

Ennyire durván nem akarok még belefeküdni , a kajám nem is tudnám kihozni így ennyire időre pontosan , főleg nem 8 kajálást. Maradok az 5-6nál , de szerintem már ez is több mint a semmit tevés. Legalább elindulok valahogyan :)

2010. okt. 6. 00:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!