Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek fogyni, a kész...

Ha elkezdek fogyni, a kész ruhából még lehet visszavenni?

Figyelt kérdés

Decemberre lesz kész kb. a ballagó ruhám(nadrágkosztüm, blúz) a méreteimet tegnap vették le, de már egy ideje fogyózni akarok, szalagavató miatt is,10 kg felesleg van rajtam, de örülnék 5 kg-nak is, ha lemenne.

Lehet rossz helyre írtam, de biztos sok okos van itt:) Csak ugye pénzkidobás lenne, ha nem lenne jó a ruha :( de nem tudom h mennyit fogynék(max 10-et, de sztem az nem sikerülne)


2010. okt. 2. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha ez ennyire gáz decemberig ne csinálj semit. Ezen a két hónapon nem fog múlni az életed.
2010. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
:S februárban is abban leszek és áprilisban is mikor ballagunk, na meg érettségin, szóval nem 2 hónap!Légyszi a kérdésre válaszoljatok
2010. okt. 2. 15:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor áprilisig nem csinálsz semmit. Ráérsz utána is változtani, gondolom nem vagy még 70 éves.
2010. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
:D nem kell felháborodni, csak nem a kérdésre kaptam választ:) nem azt kérdeztem h fogyókúrázzak-e :D hanem h lehet e a készből még visszavenni, ha szükséges lenne, sztem erre nem válasz az h ne csináljak smemit:D
2010. okt. 5. 15:51
 5/11 anonim ***** válasza:

Egyesek sosem a kérdésre szoktak válaszolni,ezt szokd meg itt, szeretnek kitérni felesleges dolgokra az emberek:-)


Ha decemberben lesz kész gondolom akkor lesz ruhapróba is,akkor még tud visszavenni belőle.


Te pedig nyugodtan kezdj el fogyókúrázni most, ha akarsz attól,mert nem vagy 70 éves:-))

2010. okt. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:) a ruhának a decemberig kell elkészülnie, max, január.Sajna a varrónőt nem tudom elérni a héten, de sztem is lehet belőle még visszavenni, a nadrághoz meg lesz öv is:) legalábbis remélem h így van:) a fogyókúrát meg nem akarom halasztani csak azért áprilisig:S ezért is tettem fel a kérdést:) csak hát ugye az olyan ruha, ami nem passzol nem lenne vmi szép látvány, ezért jobb megkérdezni:) bár drasztikusan úgysem fogok fogyni sztem:D azért annyi feleslegem nincs
2010. okt. 5. 16:05
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Persze, hogy lehet bevenni belőle, csak arra számolj, hogy ne utolsó pillanatban vidd majd el, előtte 1-1,5 héttel, mert azért idő, pláne ha sok munkája van a varrónak.


Amikor megvettük, nkem is be kellett venni belőle, és jobban is állt.


21/L

2010. okt. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a méreten lehet változtatni :). Amúgy nem valószínű, hogy decemberre annyit fogynál, hogy biztos szükséges, két hónapja váltottam, kb 3-4 centi ment le, de ettől még a ruha méretemnek nem változott. Persze kicsit mozog a naci, de még egy számmal kisebb nem jönne rám, övvel tökéletes. Ballagásra meg érettségire kell szerintem majd bevetetni, de lényegében mindegy, mert meg fogják csinálni. Ha pedig olyan varrónőtök van, aki hisztizik, fogod és elviszed máshová =). Olyanokra meg ne figyelj, aki azt mondja, hogy akkor áprilistól fogyj, ezt a hülyeséget, addigra simán le is megy az összes felesleg rólad :).
2010. okt. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Akkor fogyjon áprilisig, ha ennyire sürgős. Szerintem kér rohanni, ha vannak fontosabb dolgok is az életben.
2010. okt. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az egészsége fontosabb. Nem tudom, miért vagy ennyire oda. Nem rohan sehová. Ha áprilisig adná le a 10 kg-t bőven lassú fogyás lenne, de egészségesen leadhatja akár 3 hónap alatt is. Támogatni kellene az elhatározásában, nem áldást adni arra, hogy várjon, aztán hátha hízik még addigra. Akkor meg azért nem lenne jó a ruha, akkor inkább visszavetessen belőle, minthogy kiderüljön, hogy nem megy rá.
2010. okt. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!