Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnák leadni pár kilót?

Hogy tudnák leadni pár kilót?

Figyelt kérdés
Elég duci vagyok 12 éves fiú és nagyon rosszul érzem magam így a testemben csufolnak hogy: nézd de hájas meg jaj de kövér. hogy tudnák kicsit fogyni nem akarok fogyokurázni mert az még nem nekem valo de le akarok adni pár kilót 150cm vagyok és 50kg járok edzésekre kajakta 3x egy héten és teniszre 1x egy héten de nem fogyok kérlek segicseteknekem. küldjek képet?
2010. okt. 2. 10:55
 1/7 Kriszti83 ***** válasza:
Nem kell fogyóznod, csak figyelj oda, miket eszel. Életmódváltás+sport.
2010. okt. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

diéta nem jó ötlet

ha jársz rendszeresen edzésre az nagyon jó, ha közlekedni tudnál busz helyett kerékpárral az is jó lenne

evés: reggelit ne hagyd ki, húsok és tejtermékek jóbarát de ne degeszre edd magad (koplalás nem egészséges) ha kólát iszol (ami eléggé káros) minden héten több tejet igyál mint kólát, édességet kizárólag étkezés után egyél és gyümölcsöt korlátlan mennyiségben

ha sokat mozogsz az induló túlsúlyod még jót is tehet az izmok megmozgatásához

de vannak akik genetikailag vastagabb testalkatúak, a lényeg hogy bármilyen az alakod, jó kondiban legyél

150 cm-hez 50 kg nem kövér, viszont az emberiség 80%-a ostoba, tehát akik csúfolnak azoknak is legalább 80%-a ilyen korlátolt, testnevelőtanárt kérdezz, az ilyeneket tanult ne a s*ggfejek véleményéhez igazítsd magad

2010. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A súlyoddal nincs baj, amivel le fogsz égni, az a helyesírásod. Inkább azon próbálj javítani!
2010. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
küldjél képet!
2010. okt. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
annyira bírom amikor a helyesirás miatt oltanak valakit. hagjátok már békén az ilyet és inkább a kérdésre válaszolj ha már milyen okos vagy -.- mellesleg a 2. nagyon jót irt. ! ezt tartsd be : )
2010. okt. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 12:03

Biztosan azért zavar, mert te sem tudsz írni. Sajnálom. Egyébként írtam, hogy nincs baj a súlyával.

Mit lehet írni az ilyen kérdésekre? Hogy manapság mindenki csontváz akar lenni?

A kérdező esetében éppen elég az a testmozgás, amit végez, de még csak 12 éves, rengeteget fog változni a testalkata.

2010. okt. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
[link] [link] [link] [link] na ezek azok
2010. okt. 6. 14:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!