Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt nem értem! Segítene...

Ezt nem értem! Segítene valaki?! (FONTOS! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem,de először mesélek hozzá egy kicsit,hogy érthetőbb legyek!

Szóval 3 évig anorexiás voltam és most végre elkezdtem normálisan étkezni.Nem eszek sokat,de nem is keveset,már nem számolom a kalóriákat inkább próbálok tudatosan táplálkozni,a minőségre hajtok.cukormentes műzlit szoktam enni,ha édességet kívánok,vagy joghurtot,mindig salátákat eszek,reggelizni pedig mindig valami nehezebbet,mert minden másnap járok kondizni 2 órát!

Szóval azt nem értem,hogy mikor elkezdtem normálisan enni 2 hónap alatt 10 kg-ot szedtem fel:S

de miért? nem eszek semmi olyat és még mozgok is.

Igaz csak egy hónapja járok kondizni,azt hittem segít de a kondi óta is 2 kg-t híztam...

Lehet,hogy még nem állt helyre a szervezetem?Már 1,5 éve nem menstruálok...közre játszhat az is a hízásba?Az anyagcserém már helyre állt,mert végre minden nap tudok vc-re menni.

Mit tegyek szerintetek?

Azt nem szeretném,hogy megint nem eszek és úgy fogyok,mert akkor elrontok mindent!

Kezdek nagyon kétségbe esni!:(

18/L


2010. szept. 30. 15:48
1 2
 11/11 Sipo93 válasza:
Szia...figyelj amit leirtál magasságodról és sulyodról szerintem normális,ha 60 kiló alá akarsz menni az már szerintem picit furcsa,mivel a szervezet müködéséhez szügség van némi zsirhoz is,most kivételesen nem a bevitelre hanem a testi zsirra célzok mert pl ha utazol órákhosszat vagy csak szimplán valami miatt nem birnál enni akkor az elraktározott zsirokból merit a test "némi" erőt...ha meg mozogsz,tornázol stb vagyis edzed a tested az nagyon jó,de tudd,hogy az izom nehezebb a zsirnál szóval ne a mérlegnek hidj,az nem mond neked semmi konkrétat hanem azt,hogy az össztömeged mennyi,ha a szervezetednek akarsz jót akkor ne idegeskedj,mer még azis kihathat rá...reggeli,ebéd/vacsi(a vacsi nálam elmaradhat néha mert én meg 175CM 90KG(hozzáfüzném fiu vagyok) voltam és most meg 85 KG és igyekszek egyre többet edzeni,de nem fogyni,mert a zsirégetés(fogyás)és az edzés(zsirégetés+ezzel arányosan izomkialakitás) http://www.youtube.com/watch?v=7nTIquNMMw8&feature=channel itt ez a videó ha szügséged van rá,amennyiben nem érdekel akkor sorry,ez egy nőknek testmozgás tanitó videó vagy valami olyasmi...ha hirtelen hizol akkor annak a felszedett zsirnak a 90% a kb a hasra megy...ezt azért mondom,hogy ha nagyhasad lenne akkor ne ijedj meg,de én mindig azt mondom,hogy fő az egészség és csak utánna jön számitásba a kinézet.és szerintem inkább egyél mint koplalj meg inkább legyen az ember kicsit zsiros minthogy sovány,élj boldogan,egyél bátran(bár nem korlátlan mennyiségben)
2010. szept. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!