Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kellene kipróbálnom?

Mit kellene kipróbálnom?

Figyelt kérdés

kb. 70 kg lehetek. Nyáron fogytam 5-10 kg-ot és most még szeretnék leadni kb. 5 kg-ot

Koplalni nem akarok de gyorsan le szeretenék fogyni.

Hallottam már 1-2 diétáról de nem tudom melyik válna be.

van ez az almás-rizses diéta, itt pl. 1 nap alatt akár 2 kg mínuszt igér [link]

vagy van a 2 hetes diéta ami -9 kg-ot igér

és még van egy olyan ami 2 és fél nap alatt -2 kg

[link]


nemtudom melyiket kellene, segítenétek?

tudom 1ből azt akarnátok irni hogy kevesebb étel és sportoljak de én még iskolás vagyok és tesitagozatos szoval napi 1-2 tesiórám van pluszban még edzés is

hallottam arról is hogyha megiszok 1 pohár forró italt és utána rakom fel a sauna belt-et az hatásosabb valakinek van valami tippje?

és nem gunyolodo hozzáfüzéseket szeretnék hanem rendes,értelmes válaszokat

15/L vagyok

és légyszives ha van gyors diétatippetek akkor irjátok le

mert gyorsan le szeretnék fogyni mivel már nem akarom hallgatni a gunyolodo megjegyzéseket

előre is köszönöm a válaszokat!: Réka (jah és 170 cm felett vagyok)tippeket adhatnátok még tornával kapcsolatban is és tudom hogy jojo meg minden de nem hiznék vissza mivel annyit szenvedtem már fogyással hogy kitartanék és nem ennék utána többet hanem 1ből életmódváltoztatás


2010. szept. 29. 10:19
 1/10 anonim ***** válasza:
úgyis azt fogják írni, hogy egyiket se mert mind szar. Én a 13 naposat ajánlom, nekem az jött be.
2010. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszön a választ! és te mennyit fogytál tőle? milyen hamar látszott meg az eredmény? már az 1. héten?lécci ird le
2010. szept. 29. 11:14
 3/10 anonim ***** válasza:

1. az életmódváltást fogyókúra előtt kell elkezdeni, nem utána, mert tényleg jön a jojó - a jojót nem lehet egészséges életmóddal megakadályozni, ha előtte 2 hétig koplalátál, és a szenvedés sem segít


2. felejtsd el a gyors fogyást, igaz, az 5 kiló nem sok, de ha hozzávesszük a leadott 10-et, az igen - ebben a korban egy rosssz diéta (koplalás) végleges meddőséget okozhat


3. NINCS ilyen diéta - nálad a sport oké, egyél teljes kiörl. kenyeret, sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkét, halat - ennyi a titok, kerüld a mekis kaját, a cukros üdítőket, a süteményeket (Fornetti, cukrászda, édesített joghurt, puding stb.)

2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Egyiket se! Hidd el, hogy 1,5kg/hétnél ne akarj gyorsabban fogyni, mert nem a zsírból fog az lemenni, hanem az izomzat egy részéből és a test folyadéktartalmából. Én 30kg felesleggel indultam.
2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én kb 4 kilót, de nem is volt sokkal tobb feleslegem. Látszott már az első héten. De most látom, hogy csak 15 vagy, akkor lehet még nem ajánlott neked ilyen kemény diéta, nézz utána.
2010. szept. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én is 14éves vagyok.

van egy olyan 5-6 kg súly feleslegem a nyáron felszedtem:/

és elkezdtem diétázni és sikerült leadni 3kilot másfél hét alatt:D

itt a diéta. kimondottan tiniknek ajánlott.

reggelire egyél 1 szelet TELJES KIÖRLÉSŰ kenyeret hozzá valami gyümölcsöt.

dél:leves kevés tésztával vagy tészta nélkül hozzá 1 alma.

vacsi: ismét kenyér és rá pl: sajt szalámi. de egyél hozzá zöldséget vagy gyümölcsöt. naponta igyál 4 liter folyadékot. 1-2 hét mulva látod az eredményt. jah és ha éhes vagy akkor gyümölcsot nassolj;)

sok szerencsét:D

14/L

2010. szept. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

jah és elfejeltettem h mozog rendszeresen:D

és minden étkezéshez egyél gyümölcsöt,zöldséget.:D

még1x sok szerencsét(:

14/L

2010. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget
2010. szept. 29. 12:04
 9/10 A kérdező kommentje:
utolsonak : kössz és amugy mozgok rendszeresen naponta legalább 2 órát
2010. szept. 29. 15:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Mielőtt bármit is elkezdenél olvasd el az alapokat: body.builder.hu/bbcomment_post.htm4?id=45
2010. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!