Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én mit mondjak neki?

Én mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,aki egyfolytában azzal cseszeget,hogy nagy a seggem,és nagyon bántó velem,a legjobb haverjával együtt.Ők az osztály sztárjai,viszont tudom magamról,hogy nem vagyok egy tehén,csak az átlagosnál 1-2 számmal nagyobb nacit hordok.És akkor mi van? Ha nem tetszik,nem kell odanézni.A lényeg,hogy az ő segge viszont sokkal nagyobb mint az enyém,és legalább 15 kilóval nehezebb nálam.
2010. szept. 28. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki "Lehet, de én legalább nem a nyakamon hordom, nem úgy, mint egyesek" XD
2010. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

" Ha nem tetszik,nem kell odanézni.A lényeg,hogy az ő segge viszont sokkal nagyobb mint az enyém."

Hát egész pontosan ezt kell neki mondani!!! Ha nagyon utálod, és nagy s*ggfej, akkor ezt jó hangosan mondd neki, hogy más is hallja. Meg esetleg megmondhatod neki, hogy a hülye dumája az ovira emlékeztet, amikor a fiúk azért verték a lányokat, mert ezzel fejezték ki az érdeklődésüket (ez tényleg így van!) Csak ő verés helyett piszkál... :)))

Ha elég csípős és határozott vagy, le tudod úgy égetni, hogy többet nem cseszeget.

34/N

2010. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én ezt mondanám neki: ':DFigyi, te már gyanúsan sokat foglalkozol a seggemel...'

'Tök jó, hogy ilyen nagy figyelmet kap a fenekem tőled:D'

2010. szept. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha beles,akkor mondhatod neki,hogy ő meg csak a tükörben látja a farkát.De szerintem inkább bejössz neki,csak nem tud csajozni:).
2010. szept. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mutasd már azt a feneket. Lehet, hogy tök szexuális fenekd van. :D
2010. szept. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
heh :D
2010. szept. 28. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!