Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 126kgrol 93kgra fogyas mennyir...

126kgrol 93kgra fogyas mennyire látványos változást idéz elő?

Figyelt kérdés
2022. szept. 18. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mind látványban, mind egészségügyileg is jót fog tenni.
2022. szept. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az 33 kg minusz. Látványos változás. Én 113 kg körül indultam, és fotókkal végig dokumentáltam az egészet. A 113 és a 90 kiló között is már elég nagy különbség volt, a képeken elég jól látható, hogy a hasam pl. jóval kisebb lett, illetve a karom is. Aztán amikor meg volt nálam is a 33 kg minusz, akkor ugye 80 kg voltam. Ne is mondjam, kb. ég és föld, és még 80 kilósan is volt rajtam azért egy 10-15 kg túlsúly, de még így is, a 113 kg-hoz képest már 80 kilósan is annyival kisebbnek tűntem. Szóval szerintem 33 kg fogyás az mindenképp meglátszik, max. akkor kevésbé látványos, ha az ember 200 kiló, viszont az ilyen 100-150 kilóknál 33 kiló az nagyon látványos tud lenni (szerintem).
2022. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A súlyod negyedét leadod.Annak azért látszani kell.
2022. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon. Én 93 kilósan tök jól néztem ki, 126 kilósan meg mint egy hegyomlás.

Nem is beszélve arról, hogy 93 kilósan teljesen egészséges voltam, most meg cukorbeteg, magas vérnyomás stb.

Akkor tudtam rendesen mozogni, guggolni, térdelni, emelkedőre felmenni, most meg ha leülök a földre, kb. daru kell ahhoz, hogy fel lehessen szedni onnan. A lábamat is alig tudom felemelni sokszor.

2022. szept. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
116kiló voltam januárban, ma 93.5kg. Eléggé látványos az, hogy a hájam fele eltűnt, nekem is könnyebb a borotválni a piñámat szóval hajrá!
2022. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A látványosabb fogyás természetesen a súlyfelesleg mértékétől függ. És attól is, ki milyen gyakran lát.

Nálad biztosan látványos ez a fogyás.

Nálam ennyi fogyást még a kutya se vett észre, mert a feleslegem sokkal több volt.

Nálam -60kg után kezdte észrevenni a környezetem, hogy fogyok. De én 170kg voltam, és a vêgén 67 lettem. Most már, akivel a teljes fogyás alatt (3 év), nem találkoztam, fel sem ismer.😂

2022. szept. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 120-ról mentem le 85-re, jött rám pár kg izom is közben. Nálam nagyon látványos a változás, volt, aki fel sem ismert 1 év különbséggel.

48-as nadrág helyett 40-42-eset hordok, nem fulladok ki 2 emelet lépcsőzés alatt. Sokkal ritkábban vagyok beteg.


Összességében rengeteget javult az életminőségem.

(És végre a férfiak is észrevesznek, de ez már csak egy plusz adalék.)

2022. szept. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!