Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valaki aki talan az...

Van valaki aki talan az eletem megtudja menteni?

Figyelt kérdés
kerlek vegyetek komolyan es ovjatok a rosz indulatu megjegyzesektol mert ez tenyleg nem vicc:(( szoval az en problemam az hogy egy clubban dolgozok es sajnos ott nagyon sokat kell inni. most senki ne jojon aval h valts melot mert nem tudok...a sok pia elegge kikesziti a szervezetem mert sokszor 1 2 nap is eltelik hogy egy falatot sem eszek mert nincs etvagyam. alltalaban pezsgot es energia italat iszok vagy martinit. sajnos muszaj inni. es arra lennek kivancsi h mik azok az etelek amik meggyorsitjak h minel hamarabb kiuruljon a szervezetembol ez a sok mereg. a maaik gond meg az is h azert is nem eszek mert folyamatos fogyokurazo vagyok es mivel az alkohol nagyon hizlal muszaj valahogy a sok kaloriabevitelt kikuszobolni :(( a gyomrom mar teljesen kikeszult es lelkileg enis. kerlek ezt ne vicckent fogjatok fel es ha valaki tud segitsen mert nem birom. esetleg priviben is lehet irni:( elore is koszonom.
2010. szept. 24. 16:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
beszeld meg a csapossal, hogy neked vizezze, vagy ilyesmi.
2010. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
sajnos nem lehet mert a vendeg sokszor belekostol h tutira azt isszuke amit kertunk..szoval a pialast kikuszobolni nem igazan lehet. ezert szeretnek minel tobb olyan tanacsot kerni toletek ami picit segitene ezen a hulye helyzetemen. elore is koszonom
2010. szept. 25. 15:39
 13/13 anonim ***** válasza:
sajnos nem tudok segiteni. ha nem akarsz enni akkor nincs ami felszivja az alkoholt. de tan jo lenne klubbot valtoztatni. probald meg inkabb kulfoldon...
2010. szept. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!