Előfordulhat, hogy tényleg látszik már rajtam a fogyás?
192 centi és 90 kiló, ectomorph testalkatú férfi vagyok, de az elmúlt években feljött egy kis pocak és a derekamra is egy kis felesleg, ami nagyon rosszul hatott az önképemre.
Másfél hete kb. 2000 kalóriára redukáltam a táplálkozásomat, és ma az egyik kollégám megjegyezte, hogy "mintha fogytam volna".
Lehetséges, hogy tényleg ennyi idő után meglátszik a diéta hatása?
Köszönöm a válaszokat és a biztatást.
Az elmúlt években krónikusan fáradt voltam, a munkahelyi teljesítményemen is látszott a dolog, mindenféle kivizsgáláson voltam, de semmit nem mutatott, azt gondoltam, hogy lelki eredetű. Most így kalóriaszámolgatások közepette a realizáltam, hogy én átlag 3000-3500 kalóriát eszegettem össze egy nap.
Most, hogy ez normalizálódott, ilyen rövid idő után is azt érzem, hogy kicsattanok és egyre inkább taszítanak a zsíros/olajos ételek (pl.: sültkrumpli, csipsz, ilyesmik ). Nem tudom, hogy köze van-e a diétához, de iszonyúan motiváló.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!