Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez eddig sok kaja volt mára?

Ez eddig sok kaja volt mára?

Figyelt kérdés

Nem emlékszem milyen sorrendben volt...


2 főtt tojás(140kcal),uborka,paradicsom, 1 szelet vollkronbrot kenyér(102kcal)


hal, 10dkg főtt burgonya, dinsztolt káposzta


125 joghurt, 1 db zabkeksz (119+75 kcal)


30g zabpehely,vízzel,lenmaggal, 2tk. túróval (120kcal)


3 szelet teljes kiőrlésű gabonából készült toast kenyér(3*64kcal)


2 nyári alma = 200g (60kcal)


2010. szept. 23. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem jellegében, meg kalóriában nem sok, de túl sok étkezést jelent, és az sem jó, oké, hogy nemcsak háromszor kell enni egy nap, de azért kell egy rendszer, reggeli, tízórai, ebéd, uzsi, vacsi, ez már most többnek tűnik nekem
2010. szept. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
szerintem nem. De ehhez tudni kell azt mennyi lenne a napi kalória szükségleted. Szerintem ezek nem energiadús kaják gyorsabban éhes lehetsz tőle. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom én 1300-1500-ra álltam rá. Igazából az ebéd ami megnyomja nálam mert az "kiadósabb, energiadúsabb" és azzal kibírom estére, hogy az csak gyümi legyen meg az uzsim is gyümi. De sztem nyugi nem sok!:)
2010. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hozzám képest mindenképpen, este már éhesen feküdtem le, és még mindig nem ettem. Megyek is, kirámolom hűtőt.
2010. szept. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

egy csomót eszek ma,nem tudom miért

már megettem hozzá 1 répát, 2 almát, meg újra káposztát,paradicsomot meg 2 szelet magvas barnakenyeret (fél kilós szeletelt)

:(

2010. szept. 23. 14:38
 5/8 A kérdező kommentje:
ezt mind másfél óra alatt
2010. szept. 23. 14:38
 6/8 anonim ***** válasza:
uramisten 2 nap alatt nem eszem ennyit! nem túloztam.
2010. szept. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
második vagyok. Mondom mivel nincs enegria abban amit eszel ezért "éhezel", de hiába tűnik soknak, a kaloriatartalma ezeknek az ételeknek kevés. Kb. ott tarthatsz most mintha ettél volna 3 bundáskenyeret, 1 csokit, meg valami tésztát.
2010. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

xDDDD Ez sok ????


Én tegnap ettem 2 adag spagettit finom olajos paradicsomszósszal és rengeteg sajttal + étcsoki + hamburger + babkonzerv + mojito + rizspuding + csokipuding + még egy pár cucc amire nem emlékszem


Nah, megnyugodtál ? xDD

2010. szept. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!