Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha 1 szer véletlenul bezab&agr...

Ha 1 szer véletlenul bezabàltam majdnem 3000kaloriàt de amugy normàlisan eszek ugye nem rakodik ràm?

Figyelt kérdés
2010. szept. 22. 14:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ahhoz ezt minden nap meg kéne csinálnod, mondjuk egy hétig. De hogy sikerült véletlenül? Arccal beleestél egy tortába, és véletlen lenyelted az egészet? XD
2010. szept. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3000kaloria ez durva.ennyit ne egyél.
2010. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nem rakódik ha nem csinálsz rendszert belőle.
2010. szept. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Aelien válasza:
90%

100 guggolás, 100 felülés, 10 Miatyánk, és fátylat a "botlásra".

Szóval, ezzel azt akarom csak mondani, hogy ebből ne csinálj magadnak se lelkiismereti kérdést, se görög tragédiát. Az a lényeg, ha finom volt, és jól esett, amit ettél. Egészségedre váljék!

2010. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aelien, ha mindig azt csinálod az életben ami jólesik, akkor te kúrva nagy idióta lehetsz ám(de írásodról lesí). A heroinosok vallják, hogy a heroinnál nagyobb élvezetet semmi nem ad. Ezt mondják azok is, akik leszoktak, hogy ez a világ nem tud akkora élvezetet adni. Na most akkor qrva jó érzés a hernyó, és akkor ha én drogozok, nincs semmi baj, mert jól esik, "finom", egészségemre.... Gratula anyádéknak.
2010. szept. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
utolso nézesse meg magàt
2010. szept. 23. 14:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nézessem meg magam?

Te sem álltál 2x sorba észért.

2010. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Aelien válasza:

Utolsó (engem lehülyéző) kedves, bájos, tündérbogár hozzászólónak:

Te Isten barma, én az ételről beszéltem, NEM a drogról: a kettő abszolút nem egy kategória!!!

És arról hogy lehülyéztél, egy mondás jut eszembe:

A hülye ember (Te) okoskodik, az okos ember pedig hülyéskedik...

Mert aki egy komment alapján leidiótázza a másikat, az se szellemileg, se lelkileg nem egy nagy durranás. Te skizofrén vagy, antiszociális, személyiségzavaros? Vagy "csupán" rosszindulatú??? Mindegy, ez már a Te egyéni szocproblémád.

2010. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismered a sarkított példa kifejezést a szemléltetés elősegítése érdekében?
2010. szept. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aelien válasza:

A sarkított példa, már bocsika, de NEM azt jelenti, hogy két, teljesen más kategóriába tartozó dolgot hasonlítunk össze egymással, mivel az totál logikátlan! Azzal nem elismerést fogsz aratni, csupán azt éred el, hogy debilnek fognak nézni a normálisan gondolkodó emberek.

De én olyan boldog vagyok, hogy Te ilyen elégedett vagy magaddal, IQ-bajnok! Majd hívj meg légyszi, amikor átadják Neked a Nóbel-díjat...

Szóval, az értelmi fogyatékos kötekedők kedvéért nekifutok újra:

Kedves Kérdező! Kajából egyél, amennyi jólesik. De drogból és alkoholból eszedbe ne jusson annyit fogyasztani, amennyit akarsz vagy akarnál. Legjobb semennyi alkoholt és kábítószert fogyasztani, máskülönben Te is kötekedő debillé válhatsz...

2010. szept. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!