Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 30 perc tánc, nagy...

Napi 30 perc tánc, nagy tempóban. Szerintetek jó? Ha igen, mennyi idő kell hogy 10 kg dobjak le?

Figyelt kérdés
2010. szept. 21. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Rendszeres legyen ez a mozgas, az nagyon fontos.


Ehgyomorra ha nincs lehetoseget friss zoldsegle fogyasztasara, akkor gyogynoveny teat igyal, mezeizsurlo,

vagy csalant,

ezeknek van tisztito hatasa, a csalan vertisztito, a mezei, vizhajto hatassal ber.


az etkezesnel a mertekkel vigyazz, ehetsz, de inkabb a zoldsegek, mint a husok,

ezek lehetnek fozelekek, vagy paroltak, esetleg levesek, ezek konnyu etelnek szamitanak.

A lenyeg ott van, hogy ilyenkor nem fogyasztasz husokat, mivel azt nehezen emeszthetok, ugy most megkonnyited a szervezeted munkajat, s igy fogsz tudni fogyni eredmenyesen.

A zoldsegek melle egyel halat, s igy a borod is szep lesz es a szervezetedet is helyesen taplalod.

2010. szept. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Első, neked fogalmad nincs a helyes táplálkozásról!

Ha kérdező nem eszik húst, izmot veszít, nem zsírt.

A főzelék szarrá főtt zöldségedből van LISZTTEL, vitamin egy szál se benne.

Ha koplal, visszahízza az egészet, duplán.

2010. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Első vicces vagy:).Túl sok Kiskegyedet,meg nők lapját olvasom nem?A főzelék nem más,mint szénhidrát bomba.A te recepted az izomból fogyás,bár a te fajtadnák mindegy,hogy testzsírból vagy izomból,a lényeg a mérleg mit mutat.

Kérdező:Jó a tánc,amit tanácsolnék,hogy hetente növeld 5 perccel a hosszát mindig.A végére másfél órát simán végignyomsz.

És utánanézhetnél a szénhidrát bevitelednek,azt kell fokozatosan csökkenteni,akkor fogsz fogyni testzsírból.

A fehérje bevitel meg alap.

2010. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A fogyás szempontjából az étkezés a lényeg, nem a táncika.

Ugri bugrizhatsz Te akár egy órát is naponta ,ha mellette meg étkezel ezerrel ,egy dekát sem fogsz lefogyni ,nem hogy 10 kilót.

2010. szept. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kosszike a valaszokat! Meg irjatok letszi.
2010. szept. 21. 15:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz nem elég a tánc.
2010. szept. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Miert meg mi kell hozzá?
2010. szept. 21. 22:13
 8/10 anonim ***** válasza:

Első: LOL

Fél óra tánci az semmi, mondjuk ha eddig nem mozogtál használhat, de én inkább a súlyzózást és a 40-60 perces tempós sétát/biciklit/kocogást javaslom. Ha ezt nem szeretnéd, a tánc mellé csinálhatsz pl. Rubint Réka vagy Béres Alexandra tornát, az is sokat segíthet!

Egyébként a főzelék nem gáz, ha némi darált zabpehellyel van besűrítve! :)

2010. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!

Nem olvasom ujsagokat, s foleg nem a Kiskegyedet.


A fozelekeket nem lisztel rantom be, hanem yoghurtot hasznalok,

nagyon sok parolt zoldsegeket fogyasztunk, de ez mint koret lesz, s melle hal, csirke, marha, vagy birkahus.


Tehat 1 tanyer fozelekhez, 1 szelet hal, vagy 1 adag parolt zoldseghez, 1 szelet hus, stb.

nem lesz hizlalo.


En nem szoktam szamolgatni a kal.-at, de En igy elek, amiota 20 kg-am feleslegtol megszabadultam, es nem hiztam vissza.

Gondoskodom a napi mozgasomrol, s az is valtozaatos, akar az etkezesem.

Igyekszem ugy etkezni, hogy az vitamindus legyen es nem fogyasztunk tartositott elelmiszereket, es uditoket.


Ez nem vita forum, En valamikor azt mondtam, ha 1 topmodellt lattam egy reklam kepen, hogy 1 idosebb holgy kepet tegyek oda, es ugy reklamozzanak.


En nagymama vagyok, a lanyaim is szultek mar, es En segitettem Nekik abban, hogy visszanyerjek az "eredeti" csinos alakjukat, es egeszsegesen.

En tartom a sulyomat s sosem voltam beteg, de nem olvasok pletyka lapokat, s nem nezek TV-t.

En a Testkontrollt nem most kezdtem, mar nagyon regen!

2010. szept. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A masik, hogy a napi 30 perc tanc is leheet egy testmozgas, itt a lenyeg a rendszeresseg, de nem ertem, hogy mennyivel jobb az uszas, vagy a futas.


Szerintem egy jol kivitelezett tanc, feler 1 erobic programmal, mivel megmozgat minden izomzatot, En tapasztalatbol tudom.

2010. szept. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!