Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Fogyni szeretn...

Hogy csináljam? Fogyni szeretnék, de.

Figyelt kérdés
csak a combomról, és a fenekemről, semmiképp sem akarok a hasamról, és a mellemről. Hogy csináljam? Hiába bicikliztem régebben sokat (napi kb. 5 óra 15 km/h átlagsebbeséggel) nem segített...A hasam sztem pont jó, de a combom összeér, és a fenekem is nagy. Legalább annyit szeretnék leadni, hogy ne érjen össze a combom. Megoldható? Hogyan?
2010. szept. 20. 19:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és 16/L
2010. szept. 20. 19:39
 2/7 anonim ***** válasza:
Butus kérdés, hisz nincs ilyen hogy innen meg onnan akarok fogyni és úgy legyen. Ha fogysz, akkor mindened kisebb lesz.
2010. szept. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam, hátha tudtok vmit mondani..:( De azért köszi.
2010. szept. 20. 19:48
 4/7 anonim ***** válasza:
úgy tudsz fogyni ha a próblámás területeket dolgoztatod! pl. csinálj combra és fenékra tornagyakorlatokat, naponta 30 percet, és ne egyél zsiros kajákat, és kerüld az édességet! igyál sok folyadékot(vizet-ha lehet! vagy friss gyümölcsleveket, és gyümölcsöket!) nagyon jó comb és fenék feszesítői vannak Béres Alexandrának, én tőle szoktam gyakorlatokat csinálni, de Rubint Réka is jó! vagy bármi csak mozogj!
2010. szept. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
fenékra*** elirtam bocsi! a netről tölthetsz le Béres Alexandrától videókat, nagyon jók! sok sikert! puszi! 15/L
2010. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fenékre
2010. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi, kipróbálom. :)
2010. szept. 20. 20:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!