Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebb kaja + napi 20 perc...

Kevesebb kaja + napi 20 perc mozgás. Menni fog?

Figyelt kérdés

120 kg vagyok...

Általában ennyi a napi kajám: 1 pogácsa, 1 tányér ebéd, szendvics vacsira.

Mozogni eddig nem mozogtam.

Most eléggé beparáztam,mert megint híztam egy kicsit, a hasam is egyre nagyobb.. :( Ha így folytatom félek, hogy 200 kg is leszek.. Nem az a célom, hogy tökéletes testem legyen, elég lenne nekem 100 kg alá menni...


16/L


2010. szept. 20. 18:05
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
szia ha gondolod beszélhetünk msnen én ma kezdtem a fogyókurát korban sulyban megegyezünk asszem :S :D külddj privit ketten könnyeb
2010. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én is én is én is!


emailem: kikka.5@freemail.hu írj ha kell bíztatás és fogyitárs ^^

2010. szept. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, és vizsgáltad meg a pajzsmirigyed! Lehet, hogy nem a te hibád a hízás, mert ez nagyon brutálisan kevés kaja, én ennél többet eszem, és így vagyok normál alkatú (OK, én sportolok, de a 120 kilót ez SEHOGYAN SEM magyarázza). Szerintem a pajzsmirigyed alulműködhet!
2010. szept. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!