Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kevesebb kaja + napi 20 perc...

Kevesebb kaja + napi 20 perc mozgás. Menni fog?

Figyelt kérdés

120 kg vagyok...

Általában ennyi a napi kajám: 1 pogácsa, 1 tányér ebéd, szendvics vacsira.

Mozogni eddig nem mozogtam.

Most eléggé beparáztam,mert megint híztam egy kicsit, a hasam is egyre nagyobb.. :( Ha így folytatom félek, hogy 200 kg is leszek.. Nem az a célom, hogy tökéletes testem legyen, elég lenne nekem 100 kg alá menni...


16/L


2010. szept. 20. 18:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Mozgásnak amúgy Norbi duci tornát gondoltam.. Azt bírom, de mégis érzem,hogy a pulzusom magas.
2010. szept. 20. 18:09
 2/13 A kérdező kommentje:
Írjatok légyszí, kell a biztatás! :(
2010. szept. 20. 18:15
 3/13 anonim ***** válasza:
szerintem át kell reformálni az egész táplálkozásodat/életviteledet. tudnod kell miből mennyit lehet enni, és mit kell hanyagolni. kezdetnek jó a 20 perc mozgás, de ahogy csökken a súlyod majd növeld. az étkezésen pedig nagyon sok múlik.először is el kéne menned orvoshoz teljes kivizsgálásra. mert azért 120 kg az nagyon sok, lehet valami más oka is van hogy ennyire meghíztál. és jó lenne ha egy szakember állítana neked össze egy étrendet. de ami a lényeg, kevesebb szénhidrát, sok folyadék (víz, cukor nélküli tea) fehér húsok, hal, sok zöldség, gyümölcs. napi 4-5 kis étkezés, vacsorára csak fehérje (szendvics felejtős!)
2010. szept. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

"Általában ennyi a napi kajám: 1 pogácsa, 1 tányér ebéd, szendvics vacsira."


Ez a diétás kajád, vagy ettől híztál meg? :O Mert diétázni ez nagy sz@r, az előző válaszoló már leírta a lényeget!

2010. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ezt ettem már évek óta.

Napi 4-5 kajálás egyáltalán nem megoldható, elég suliba 1x ennem, irtózok a mások előtti evéstől :S

Az ebéd általában csirkemell, hal, főzelék.. Köretet nem eszek hozzá.


Orvosnál voltam, és semmi bajom.

2010. szept. 20. 18:46
 6/13 anonim ***** válasza:

háát, én a helyedben elmennék egy másik orvoshoz is, fő a nyugalom

ha tényleg csak ennyit eszel, és tényleg keveset akkor ott más a probléma

2010. szept. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kórházban voltam 5 napig, bent tartottak.

Volt ott minden.. Terheléses cukorvizsgálat, rengeteg vérvétel, nézték a pajzsmirigyem, még a csontjaim is megnézték, de semmi gond nem volt. :/

Akkor kezdtem hízni nagyon, amikor kezdtem nőiesedni, kb 9 évesen.

2010. szept. 20. 18:51
 8/13 anonim ***** válasza:
Talán akkor az lehet a probléma hogy túl keveset ettél, és minden falatot raktározott a szervezeted. Próbáld meg a mozgást mindenképpen, de azért egy másik orvos sem ártana!
2010. szept. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm mindenkinek :)

Durva, hogy keveset ettem és ezért híztam meg:O

Remélem sikerül lemenni 100 alá januárra..

2010. szept. 20. 19:20
 10/13 awesome válasza:
nyugiii, sikerülni fog, én 17évesen voltam 115, most 18 évesen vagyok 79, és még egy 10es tuti lemegy :D
2010. szept. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!