Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha így csinálom, mennyi idő...

Ha így csinálom, mennyi idő alatt, milyen eredményt érhetek el?

Figyelt kérdés
Holnap szeretném elkezdeni a diétát, úgy tervezem, hogy minden nap lenne kb, 20 perc kocogás, + Leg Magic, meg minden második nap ugrálókötelezés, édességeket, szénhidrátokat kerülném, inkább salátát, + rántott karfiol,tök, 1-2 hús lenne a kajám, eddig kb eddig jutottam, ha kell még valami javítsatok ki, de ezzel kb mennyi idő alatt mennyit tudnék fogyni? 16 F vagyok, kb 177 cm, és 70 kg...nincs rajtam nagy felesleg...de engem zavar....
2010. szept. 19. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
hehe ?? normális vagy?? mi az, hogy zavar? fiúk sose koplaljanak, nem szép a vékony fiú...inkább testépítés,sport, izomnövelés, az már jó!
2010. szept. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
azért zavar, mert a combom is vastagabb meg a hasamon is van egy kis felesleg, és szeeretnék rajta változtatni
2010. szept. 27. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezzel a bohóckodással hasról nem fog lemenni semmi, inkább csak legyengülsz.


Ez meg arról tanuskodik, hogy lövésed sincs semmiről: "szénhidrátokat kerülném, inkább salátát, + rántott karfiol,tök" Ezeknél szarabb szénhidrátokat ki se találhattál volna. Olvass inkább ,tanulj és utána gondolkozz: [link]

2010. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Basszus te fiu vagy xd xd xd .....Jo sok sportolas gyuras meg ilyenek te ne fogyozz ..csak ne igyal uditoket ne egyel edesseget no gyorskaja...meg kevesebb kenyeret zsomlet egyel...ennyi...Ez nem is fogyozas...csak nem erdektelenseg...Hidd el neked ezt kell csinalnod..


Puszi neked

Sok szerencset ;DD:D:

2010. szept. 28. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70 kg-os férfi elég vézna. Nem az esetem.
2010. szept. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Inkább izmot kéne felszedned, az előttem szólóval egyet értek, egy 70 kg-os férfi igencsak vékonyka.

Sportoljál, de ne fogyózz!

2010. szept. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!