Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy legyek vékony és barna? 15/F

Hogy legyek vékony és barna? 15/F

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 14:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én is kicsit vékonyabb szeretnék lenni(nem vagyok kövér amúgy, de nem is sovány ám), viszont nekem barnásabb bőröm van(nem vagyok cigány), de kimondhatatlanul utálom, nem is tudom, hogy ki meg miért akarna ilyet, szarul érzem magam tőle :S Nagyon sokat megadnék érte, ha normális, fehér bőröm lehetne :S Ne akarj barna bőrt...
2010. szept. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nyugodtan akarj barna bőrt, nekem is az van, és jól áll. (:D) Egyébként meg ne csak lefogyni akarj, hanem izmosodni is, mert különben úgy fogsz járni, mint én régen.( Kövér voltam kb. 3 hónap alatt lefogytam koplalással, ami azt jelenti, hogy az izomzatom kb. fele lement.:D)

15/f

2010. szept. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

tegyél magadról képet, (arcot kisatírozhatod ha vazar )

és akk konkrétan megmondom, hogy hogyan, mit , és mennyit.

2010. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
és mi van, ha koplalsz, de mellette meg emelgeted a súlyokat ?: D
2010. szept. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Változz meztelencsigává!
2010. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
ponn ez az h nem izmos akaroik lenni hanem vékony ...
2010. szept. 19. 15:53
 7/13 A kérdező kommentje:
msn ed vagy szkájpod van ? aki mondta h küldjek képet
2010. szept. 19. 15:53
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, hogy csak vékony akarsz lenni.. Először én is csak az akartam lenni, de ettől nagyobb hülyeség nincs. Bár mondjuk nekem aztán olyan mindegy...:D
2010. szept. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, jó lenne megtudni, hogy hogyan lehet vékonynak lenni, de nem izmosnak, én is valami ilyenre gondoltam, de sehol nem látom a megoldást.
2010. szept. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát ezen mit nem lehet érteni? nem vagy kigyúrt állat de nem is egy dagadt... hanem 1 normális alkat..
2010. szept. 19. 16:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!