Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akupunktúrás fogyókúrát...

Akupunktúrás fogyókúrát próbált valaki?

Figyelt kérdés

A Kiskegyed újságban olvasom minden hónapban,hogy van egy ilyen kezelés.A fülbe szúrt tűk állítólag elveszik az éhségérzetet.Valaki próbálta már?

Tapasztalatok?


2010. szept. 14. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Anyukám fogyott tőle 10kg-ot. Nem azért, mert nem volt éhes, hanem ha már ennyi pénzt kiadott érte, legalább legyen valami látszatja. Én is akartam menni, de ő határozottan azt mondta, hogy semmi értelme.
2010. szept. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ettől féltem én is,hogy csak a diéta miatt érnek el fogyást.

Köszönöm.

2010. szept. 19. 10:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Én most mást tesztelgetek, kisebb, nagyobb sikerrel. Pai you go a neve. Nagyon durván elveszi az étvégyat. És a koplalásnak látható jelei is vannak.Hosszú távon nem tudom, hogy működik-e, de én 10 nap alatt 3 kg-ot fogytam vele. A barátnőm durván 16kg-ot 1 éve, és azóta nem szedte vissza. Hoxan van róla fórum.
2010. szept. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hm..köszönöm utána nézek:)
2010. szept. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!