Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van kedve valakinek együtt...

Van kedve valakinek együtt fogyózni? (Neten)

Figyelt kérdés

Én 40 napja fogyózom, de már egyre nehezebb kiállni a "sajátságos étkezési tervemből" fakadó hátrányok és a lassan bekövetkező külső változások miatti testi/lelki mélypontokat.

Nekem kb. 20-25kg-ot kellene fogynom még (inkább a vizuális méreteket veszem figyelemben), egy neten megismert társamnak pedig elméleti súlytöbblet nélküli hasat kell ledolgoznia.

Ki akar csatlakozni egymás biztatására, vagy információk megosztásával?

18/F


2010. szept. 14. 16:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Privátba jelezzétek, akinek kedve van.
2010. szept. 14. 16:50
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd szívesen segítek. Én április végén változtattam életmódot és 16 kilót fogytam szóta, szóval ha bíztatásra van szükséged, vagy valamilyen kérdésed lenne a fogyókúrával kapcsolatban szívesen segítek.
2010. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "sajátságos étkezési terv" szinte mindig bukta, ha máskor nem, amikor befejezted a fogyókúrát, és a koplalás miatt visszaugrik a duplája. Csináld normálisan (egészségesen!), akkor nem lesznek hátrányok és mélypontok.
2010. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia!

én írtam a privát üzenetet, ezt még hozzátenném : én is ilyen típus vagyok: súlytöbblet nélküli hasat kell ledolgoznom...

Viki

2010. szept. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem irhatsz provatot.16\L vagyok kb 4 honapja fogyokurazok,15 kilot fogytam eddig,meg szeretnek 10-et legalabb :D

Ha irsz majd elmeselem reszletesebben,hogy miket eszem,mit sportolok,stb.

2010. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!