Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasplasztikát csak nőknek...

Hasplasztikát csak nőknek csinálnak?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy bikinivonalon vágnak és több ezer nőnek sikerült már, meg terhesség után is javasolják ha meglazult a bőr, de férfiaknak is csinálnak? Még egyetlen férfi véleményt és képet sem láttam-hallottam...
2010. szept. 10. 11:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
ha kifizeted a plasztikai sebészt vagy a tb-plasztikára jogosult vagy és szükséges, akkor neked is megcsinálják
2010. szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Csinálnak lásd Lajcsi vagy Győzike....
2010. szept. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy nekik is csináltak. De viszont más példát tényleg nem tudok. Képeken is állandóan belelógnak a mellek meg ki vannak takarva a női nemiszervek.
2010. szept. 10. 11:16
 4/10 anonim válasza:
Én is csak a tvben láttam.Egyébként túlnyomó többségben tényleg nőnek csinálnak.Biztos csak amiatt látod a nőket.De ha tényleg megakarod csináltatni akkor felhívod őket és tájékozódsz.:)sok sikert:)
2010. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Harrr ***** válasza:
100%

A képek nem számítanak. Csinálják férfiaknak is, mellbimbó kisebbítést is, mell plasztikát (!!!!),fenék implantátumokat, bármit kérhetsz.

Pénzért mindent megcsinálnak.

2010. szept. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Akkor jó, legalább tudom ezt is. Már csak azt nem, hogy belevágjak-e majd, vagy sem. Férfi léttemre (ráadásul még fiatal vagyok) 1 kevés hasam maradt csak, ami nem olyan durva mint a nőknél szerintem, ezt sokkal jobban tolerálják, mert aztmondják, hogy ha férfi akkor sörhas. De remélem nem veszik sértésnek a nők!
2010. szept. 10. 11:58
 7/10 anonim válasza:
Hát figyi.Ha nem túl durva és tényleg fiatal vagy ill téged nem zavar akkor feleslegesnek tartom.Csak pénz kidobás.Én nő vagyok szülés után nagyon csúnya maradt a hasam.Megbeszéltük a párommal hogy szülök majd még egyet és ha lesz rá keret akkor meg csináltatom de nem azért mert őt zavarja hanem mert engem nagyon zavar.Szóval sztem ha téged nem érdekel akkor hagyd a fenébe!
2010. szept. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem olyan durva,akkor a plasztikai sebész simán elküld,nem vállalja.

Ha liffeg,mint a Távkapcs című filmben-nézd meg!-akkor megcsinálják.De szerintem ha nem liffeg-lóg,akkor a zsírleszívás is elég,nem kell felvarrni.

2010. szept. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Zsírleszívás nem szükséges mert pont a fogyásom miatt gondolkodtam el ezen. Szétrepedt az egész felsőtestem, a hasamnál körbe még a hátam is, a karomnál, a férfimellemnél :D. Attól visszahúzódhat még valamennyit, hogy szétrepedt?
2010. szept. 10. 13:01
 10/10 Harrr ***** válasza:
Vissza fog húzódni valamennyit, de ha nagyon megnyúlt és szétrepedezett a bőröd, akkor ne számíts túl sokra. Masszázs segíthet, de az egyik ismerősünk ezt a masszázst csinálja, ő azt mondta, ne várjunk csodát. Ahol lóg a bőr, ott nem tudja "rád simítani". Regenerálódni segít maximum.
2010. szept. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!