Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A felvert tojas olajban...

A felvert tojas olajban kisutve mennyire hizlal?

Figyelt kérdés
Oh es ha csak egy nap ebedelek meg reggelizem aztan meg mar csak lightos dolgokat eszem...18.00 no semmi...hizlalos dolgok szigoruan kivonva + 1.30 percc vagy 1.00 ora torna naponta....Segitene jovo nyarra lefogyni 10 kg-ot????
2010. szept. 9. 05:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Segít.

Tojást ha teflonba sütöd ki akkor olaj sem kell alá, de ehetsz föttojást is. és ezek mellé egyél egy nagyadag salátát öntet nélkül, lehet benne bármilyen zöldség, pl jégsaláta rukola saláta, paradicsom uborka, paprika.


tornát úgy kezd hogy fokozatosan. és találd ki mit szeretsz. aerobik otthon vagy eljáni valahova. futás, vagy bicigli, görkori, úszás. az elején kezdheted úgy hogy egy héten egy nap. egy hónap után növeled 2-3 napra, és ekkor majd meglátod mit bírsz, mit szeretsz.


az étrend nagyon fontos. végül is mindent ehetsz, csak mennyiség nem mindegy.

ha rágcsálhatnékod van akkor rágcsálj rizskekszet.

ha egy szelet sütit kívánsz meg akkor gondold végig aznap mit ettél, és ha belefér nyugodtan 1 darab nem több sütit egyél meg.

ha tudod hogy esemény lesz, pl szülinap karácsony, arra elöre készülj, és gondold végig mikor mit eszel.

pl karikor inkább reggel egy szelet süti reggelire, és este inkább egy kistányér halászlé.


szóval tudatosan egyél, és lassan kezdj el tornázni mozogni, de az legyen egy órányi minimum, még ha az elején sok szünetet bele is teszel.

pl elmész futni de ugye nem bírsz egy órát futni, akkor fuss pár percet lassan majd gyalogold a többi, aztán kezd el megint futni és gyaloglás, csak ne állj le, és 1 óra az egy óra legyen.

2010. szept. 9. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

A tojást elmondták,a legjobb reggeli.Ezt a 6 után nem evést meg máskor ne írd már be,kinevetteted magad!Butaság.

Minél gyakrabban eszel keveseket,annál jobban pörög az anyagcsere,ha koplalsz este 6-tól,reggel 8-ig raktározd a zsírt.

Egyél 3 óránként fehérjedúsan,ch-t meg csak reggelihez és mozgás után.Ha így csinálod sikeres lesz a diéta.

Sok sikert!

2010. szept. 9. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

A szülésem után 2 hónap alatt leadattam 14 kilót úgy, hogy reggeliztem és ebédeltem, utána csak víz és esetleg alma.

A 6 utáni nem evést miért nevetnénk ki?

Én 2 éve nem híztam vissza semmit! Nálam nagyon hatásos ha nem vacsorázom!

Reggelire mehet bármi, a tojás olajban sütve is!

2010. szept. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyetlen egy jó módszert tudok fogyókúrára, a szénhidrát megvonást. Sajnos cukorbeteg vagyok, és állandóan diétázom, és tapasztalatból írom. A cukor, csoki, sütemény, nagy kajálások az elhízás főbb mozgatórugói. Ja és 57 kg vagyok.
2010. szept. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha én sem a cukrot, sem a csokit nem szeretem, süteményt csak kb. havonta 2-3-szor eszem, a teát is cukor nélkül iszom, és egészséges vagyok, akkor miért vagyok 67 kiló 57 helyett? :)

Kenyeret, tésztát eszem, de módjával.


Bocs az offért, költői kérdés volt, nem is kell válaszolni. :)

2010. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
írd ki kérdésbe ucsó,elmondom neked:).
2010. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért a mozgás ne felejtsük el! Az kell! A 6 után nem evés, meg azért bolondság, mert ahogy már írták is, lelassul az anyagcseréd. Ha ennyi ideig (mármint mondjuk du. 3-4-től reggelig) nem veszel magadhoz tápanyagot, az már olyan a szervezetednek, mintha koplalnál. A lényeg, hogy lefekvés előtt ne egyél már kb. 2 órával semmit. De ha valaki mondjuk éfjél körül kerül ágyba, annak lehet és kell is enni 6-7 óra körül.

Egyébként mehet a tojás az olajjal. Főleg reggel nem azon a kis kanál olajon múlik a dolog!

2010. szept. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Ha 6-kor még eszik attól nem lassul le az anyagcsere, akkor még nem kezd el raktározni a szervezet, a tartós koplalásnál lassul csak le és akkor jön a jo-Jo effektus! Tudom, dietetikus vagyok!
2010. szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszi szepen ...minden valaszban volt valami hasznos dolog :)):
2010. szept. 9. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!