Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kcal lehet ebédre elég?

Hány kcal lehet ebédre elég?

Figyelt kérdés
hány kalória lehet 3 tojásból rántotta+ egy szelet csirkemellsonka?ebédre elég??(+ egy pár kanál padlizsánkrém(csak fokhagyma,1 padlizsán,mustár,só,bors van benne)
2010. szept. 8. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
3 tojás 180, a hús minimális, mondjuk 100. reggelinek tökéletes. ebédnek nagyon kevés.
2010. szept. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
eez ebéd? szánalmas vagy..
2010. szept. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt szoktam akkor enni ha megéhezek a tízórai és az ebéd között. Ez nagyon kevés, ebédre érdemes szénhidrátot is fogyasztani. Én 600kcal alatt nem ebédelek.
2010. szept. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem meg nincs gond a mennyiséggel. Én három tojástól is simán jól lakom, minek zabálni? Szénhidrát mondjuk mehetne ebédre tényleg, ez inkább vacsorára, dee a mennyiségbe én nem kötnék bele.
2010. szept. 9. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és zabálás alatt nem azt értem, hogy akinek ennél több kell, az zabál, vagy a 600 az zabálás, hanem hogy ha valaki kevesebbtől jól lakik, vagy nincs úgy elhízva, az minek egyen annyit, amennyit nem is kíván? Csak hogy ne értsétek félre...
2010. szept. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennél még a kiskutyám is többet eszik reggelire, ne szórakozzatok már. :S
2010. szept. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!