Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sok ha egy nap 3db update1...

Sok ha egy nap 3db update1 pudingot és update1 túrórudit eszek t. rudiból 2dbot?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 18:40
1 2
 1/11 anonim válasza:

hát..az én véleményem szerint,egy kicsit sok

attól hogy update,szerintem ugyan úgy nem lehet sokat.

szerintem vedd vissza egy kicsit,és akkor jó lesz.:)


sok sikert a fogyóhoz. :D

2010. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azért is sok, mert ezekben a norbi vackokban rengeteg műanyag édesítő, tartósító és műizesítő van, ezekkel sokat ártasz magadnak, ha rendszeresen eszed. Bár szerintem annyira mű ízűk van, hogy én biztos nem bírnék ennyit megenni belőle. Inkább egyél naponta egy túrórudit, ha normálisan mozogsz és nem eszel össze szemeteket, akkor egy túróruditól semmi bajod nem lesz, nem ettől fogsz elhízni.
2010. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne vidd túlzásba,mert olyan kis nyálas puhapocs leszel mint a mi Norbink !
2010. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Szerintem nem kéne fikázni Norbit... nem tudom ki mit tett le itt az asztalra.. de ő letett valamit..erről ennyit.

A normális válaszolónak pedig köszönöm! :)

2010. szept. 8. 20:04
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyél belőle sokat, de ne kérj véleményt...
2010. szept. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok a 3puding és 2 rudi:)

szerintem finomak az update-s kaják:)

És kikérem magamnak Norbi fikázását!

Én -30kg köszönhetek neki!:)

2010. szept. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

utolsó előtti . én normális véleményt kértem,és nem Norbiról kértem véleményt ,erről ennyit.


Utolsó: Szerintem is finomak,nekme jobban ízlik mint a cukros édességek.. :) fúú ,gratulálok :) és te mit ettél?:D

2010. szept. 8. 21:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Sok. Inkább zöldséget és gyümölcsöt egyél, abban vitamin is, ebben pedig csak édesítőszer és felesleges kalória.
2010. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem sem a Norbi sem pedig a lófejű asszonykájára nem volt szükségem ahhoz,hogy lefogyjak 15-20kg-ot. Ja, még az update cuccaira sem volt szükségem hozzá. Ami a fogyáshoz igazán szükséges és elengedhetetlen az elszántság plussz kellő mértékű akaraterő.Ennyi a titka. A többi amiket látsz,csak reklám és bedumált médiaszarság.
2010. szept. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Sajnos elég elszomorító, hogy a média és különböző trendek ilyen hatással vannak az emberekre. 3 puding és 2 túró rudi..?(csak azért, mert Norbi azzal szerződött le - elismerem, hogy az a munkája, hogy megmozgassa az embereket, de szerintem ő se azt mondja, hogy fald egész nap a pudingjait..)Ha vki fitt akar lenni, vagy fogyni szeretne annak a gondolkozásmódján kell változtatni. Az egyik legjobb dolog az életben az étkezés, olyan finom kaják léteznek, s olyan változatosan is lehet. Az egy örömforrás. Örömforrás az is, hogy ha futnod kell 2 km-t (pl.vonathoz), s könnyedén meg tudod tenni. Az is ha ki kell ásnod egy gödröt (pl.kerti-tónak), s nem nyavalyogsz érte, hanem az alkotóvágy vezényel. Sorolhatnám még. A lényeg, hogy dinamikusan, aktívan éld az életed (fuss kutyával este,ha kedved úgy tartja; mókázz néha barátnőddel tenisz pályán, még ha nem is tudsz játszani; ha vízre vágysz, menj el úszni)Úgy mozogj és étkezz változatosan, hogy élvezd, s ne csak azért, mert egy célt akarsz elérni, hanem legyen az életed része. S akkor nem fogsz ilyen kérdéseket feltenni, hogy 3 puding és 2 túró rudi jó-e egy napra.
2010. szept. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!