Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van hogy a merleg nem...

Miért van hogy a merleg nem mutat kevesebbet de a ruha meretem, 2vel kisebb mar?

Figyelt kérdés
1,5 honapja edzek, es magas feherjes dietan vagyok. Nehez sulyzos edzeseket vegzek 2 nap, 1hiit es 1 nap konnyebb sulyzos. Naponta ezenfelül a munkaban atlagosan kb 500kcal-at egetek el a nagyon sok szaladgalas miatt. Viszont a mérleg nem mutat kevesebbet max 1 kg-val, de a ruhaim merete mar 2 merettel kisebb. Illetve tonusosabb, izmosabb vagyok. Valahogy nem ertem, hogy lehetséges az h nem fogyok?

2021. nov. 30. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Úgy, hogy az izom sokkal sűrűbb. 2 kiló izom sokkal kevesebb helyet foglal, mint 2 kiló zsír. Tehát ha megnézel két embert, aki ugyanannyi kiló de az egyik izmos, a másik hájas, az izmos sokkal vékonyabbnak fog tűnni. [link] itt egy kép.
2021. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
89%
Úgy lehetséges hogy az izom sűrűbb ezáltal adott térfogat nehezebb így pedig kevesebb kell belőle mint a zsírból hogy pótolja ugyanazt a súlyt. A cél nem a fogyás hanem a megfelelő testzsír százalék beállítása ami nem feltétlenül jár súly vesztéssel. Hiszen edzel
2021. nov. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Az előző válaszok is jók.Én felvetném azt az ötletet is,hogy nem veled lehet a probléma,hanem a mérleg elállítódhatott.Ha valamelyik ismerősödnél,vagy orvosi rendelőben,gyógyszertárban van másik mérleg,akkor mérd le magad azon is.
2021. nov. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
A válasz a kérdésedben benne van. Edzel. Tehát szépen lement a zsir, felment az izom. Fogadni mernék hogy a körméretek is kisebbek. Ezért szokták mondani, hogy a kérleg hazudhat, a ruhák kinyúlhatnak, de a körméretek nem hazudnak. A zsír több helyet foglal mint az izom. Ezért vagy ugyanannyi kiloval kisebb
2021. dec. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez kamu, másfél hónap alatt ilyen nincs, a súlyzós edzés évek, de minimum hónapok múlva látszik meg ennyire.
2021. dec. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kamu. Latszani latszik, a ruhaim meretei is kisebbek de a merleg valahogy nem mutat kevesebbet.
2021. dec. 7. 02:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!