Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ami most októberben pécsen...

Ami most októberben pécsen indul zumba, az ingyenes? És ha nem, mennyibe kerül alkalmakkor?

Figyelt kérdés
Mert most olvastam hogy 10-hetes, hetente egy óra....
2010. szept. 3. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
és a honlapjukon nem írják, hogy mennyibe kerül, vagy mivan... jelentkezett már rá valaki?? :)
2010. szept. 3. 14:17
 2/4 anonim válasza:
Szia bocsi én nem tudom a választ ,de belinkelnéd az oldalt ,mert én eddig DVD-ről csináltam és nagyon szívesen járnék ,csak nem tudom mikor hol lenne ez.
2010. szept. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudokt teljes választ adni, de arra számíts, hogy ingyen nincs semmi. Max. az első óra, hogy kedvet csináljanak az embernek. Viszonyításnak annyit tudok írni, hogy máshol egy alkalom 1000 Ft, a havi bérlet 5500 (ez nem heti 1 alkalomra van). Nem tudom, Pécsen milyen árak vannak, de ilyesmire lehet számítani, legjobb esetben is szerintem egy alkalom 6-800 lehet. Bár lehet ízelőtenk kicsit kegyesebbek lesznek ár terén :).
2010. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1. válaszolónak: www.idancestudio.eu

2. válaszolónak köszönöm, hát majd meglátjuk....:)

2010. szept. 3. 19:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!