Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tarthatok egy kb. egynapos...

Tarthatok egy kb. egynapos böjtöt, ha délben nagyon sokat ettem?

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyi, hogy tegnap voltam nyelvvizsgázni és nem ment túl jól, ezért mikor ma reggel felkeltem, nagyon rossz kedvem volt és egy ültő helyemben nagyjából 2000 kcal-t ettem (pedig a keretem 1400 kcal). Szerencsére utána dolgom volt, így nem ettem azóta. Ellensúlyozná a tettem, ha ma nem vacsoráznék és csak holnap délelőtt ennék újra?
2021. okt. 17. 16:15
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Lol
2021. okt. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Ha azt akarod, hogy megálljon a fogyásod, akkor koplalj egy napot, ha nem ez a célod, akkor egyél teljesen normálisan.
2021. okt. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
77%
Nevezd ki a mai napot csaló napnak, és ne stresszelj rajta.
2021. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sok értelme nem lenne, egy napon semmi nem múlik, 2000 kalória meg nem is durva úgymond. Többet ártanál a koplalással.
2021. okt. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, ez így teljesen rendben van
2021. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is csináltam ezt egy ideig, érzelmi alapon telezabáltam magam, aztán vagy elégettem azzal, hogy lefutottam egy félmaratont, vagy úsztam 2.5 órát, vagy nem ettem másnap (na hagyon sokat zabáltam, még harmadnap se), vagy csípős dolgokkal, esetleg szűzteával megf*sattam magam.

Később jöttek a hashajtók, még később rájöttem, hogy egyszerűbb, ha azon melegében kihányom az egészet, sőt, lehet utána folytatni az evést, mint a rómaiak a lakomáikon.


NEM az időszakos böjttel van a baj, hanem az érzelmi evés részével, persze ha egyszeri alkalom, akkor nem para, de ezekkel a kompenzáló magatartásformákkal csak óvatosan, legjobb az lenne, ha találnál valami más, egészségesebb módszert arra, hogy boldoggá tedd magad. Megenni egy átlag felnőtt nő napi adagját max. addig tölt el elégedettséggel, amíg eszed.

2021. okt. 21. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!