Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tűnhet nagyobb darabnak az az...

Tűnhet nagyobb darabnak az az ember aki az első sorban all egy csoport kepen?

Figyelt kérdés
Egy csoport kepen annyira kovernek tűnök, és raadasul nem csak szemből hanem kicsit sréhen oldalról is csináltak kepet. Viszont az egyik kepen vastagabb a combom, de a másikon meg vékonyabb. Ez miert van? Valamint tunhetek nagyobb darabnak azért mert az első sorban allok?
2021. okt. 2. 02:31
 1/4 A kérdező kommentje:
S-es max m-es ruhákat hordok.
2021. okt. 2. 02:32
 2/4 anonim ***** válasza:
43%

Ha előrébb vagy nagyobb leszel. Ez fizika.

A kezedben a mobil is nagyobb mint a Holt. Mégsem nagyobb a valóságban.


Amúgy van egy ismerősöm, fényképész.

Vannak olyan iskolák ahol direkt egy speciális lencsét használnak, vagy utólag buherálnak a képpel, hogy kicsit nagyobbnak tűnjenek a diákok. Így fogyásra sarkallják őket.

Nem tudod, hogy ez mennyire igaz, de nem lepődnék meg ha az lenne.

Fiam kicsit ducibb mint a többiek. Pár hete a tanárja nem engedte, hogy húst egyen, mert az zsíros és el fog hízni.

Bementem, elmagyaráztam, hogy jó, de akkor a fehérje miatt adjanak mást, vagy feljelentem.

Azóta fura mód még a "szart" is megeheti.

2021. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz rád nézve 2es
2021. okt. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi?
2021. okt. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!