Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fontos kérdésem van, fogyással...

Fontos kérdésem van, fogyással kapcsolatosan?

Figyelt kérdés

Megpróbálom először körülbelül leírni a történetem..

Tehát először is kezdtem 11 évesen (sajnos) 74 kg voltam, 165 cm. Akkor még úgy csináltam hogy néha diétáztam keveset, vagy többet mozogtam és nagyjából másfél év alatt lettem 54, majd annyira elkezdtem rubint rékázni, hogy naponta 3 órát is megcsináltam, és egy nap egy almát is alig ettem meg. Majd persze jött a jojozás,sok stressz, és amikor egyedül voltam mindig telizabáltam magam.. Erre meg persze kellett mozogjak legalább egy órát mert azt hittem hogy hű, na ettől meghízom🤦‍♀️

Majd lementem 46 kgra amikor már rendesen olyan voltam mint egy gebe, csak nem láttam be, és már nagyon bevolt esve a szemem, csontjaim ropogtak, folyton ideges voltam, nem volt erőm stb. Valahogy pár hónap alatt vissza híztam 54-55 kgra (direkt).

Aztán fél év után elvittek a nőgyógyászhoz, fogamzásgátlóra írtak és persze ez eléggé beütött, kb fél éve szedem és 66 kg vagyok rettenesen utalom magam, főleg mert nagyon vastag lett a combom. 😔

A végére kb anorexiás lettem, még most is hasonló a helyzet, lehet bulimia, vagy más de már nem nagyon bírom így.. Hányattam is az utóbbi napokban magam, már tényleg nem tudom miért csinálom ezt.

És körülbelül 2 hét alatt szedtem fel az utolsó 3-4 kilót mert folyton a külsőm miatt teleettem magam.

Légyszí segítsetek, bármit megtennék! 🙏


1. Szóval az lenne az első kérdésem hogy körülbelül mennyi idő lenne hogy lefogyjak 55kgra,amit tartanék egészséges étrendel és sportolnék majd 3-4x kb.


2. Szerintetek a 10 napos tojás diéta vagy a gm diéta lenne a jobb/valami más. Ezt persze csak kezdésnek csinálnám, majd folytatnám egészséges étrenddel amíg elerem a célt. Tudom nem a legjobb a drasztikus fogyás de ha nem látok egy kis változást az első pár napban egyszerűen nem bírom tovább csinálni :/


3. Május közepéig tudnék legalább 58kg lenni esetleg Nyáron nem akarok olyan lenni mint egy disznó..



2021. márc. 19. 22:12
1 2
 11/16 Zsaklinka01 válasza:
Ha tartod magad a diétához meg lesz a megfelelő alak nyárra ezért ne aggódj
2021. márc. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
43%
Milyen falu ez ahol olyan sok a medve? :D
2021. márc. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
33%

A fogamzasgatlotol nem hizol meg... Hagyjuk mar ezt az irdatlan butasagot🤦‍♀️🤦‍♀️

A nogyogyaszom anno azt mondta mindig hogy a fogamzasgatlo nem hizlal, csak melle a nokedli. Es milyen igaza van.

En 16 kilot fogytam pedig fogamzasgatlot szedek.

Probalj meg egy megfelelo eletmodvaltast (mar az is sokat jelent ha elhagyod a kenyeret egyebkent es a pekarukat) es azt tartsd. Ne kinozd magad, egyel mindent amit szeretnél, a hanytatast es hasonlokat pedig fejezd be.

2021. márc. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kenyeret és üdítőket nem is nagyon iszom, sőt üdítőt egyáltalán nem, kenyeret meg egy hónapban 2-3szor,evvel nem lenne baj. És iskolába meg milyen ételeket vigyek?
2021. márc. 20. 06:56
 15/16 anonim ***** válasza:
71%
Dehogynem hízhatsz a fogigátlótól. Menj vissza az orvoshoz és beszéld ezt meg vele, válts gyógyszert. Ha tényleg a fogamzásgátlótól van, akkor hamar leesnek a kilók utána erőlködés nélkül, ugyanis ha attól híztál, akkor az nem "igazi hízás", hanem a szervezeted rengeteg vizet raktároz.
2021. márc. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
12-es, nyilván egy erdélyi, erdő közeli kis faluról van szó, oda tényleg be szoktak nézni medvék is.
2021. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!